Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 Slavka   29.01.2012   17:09:28 
 RE: Nelinka
 Petra   30.01.2012   21:04:39 
 RE: Nelinka
 Slavka   31.01.2012   05:39:06 
 RE: Nelinka
 Petra   31.01.2012   11:45:24 
 RE: Nelinka
 Gabi   30.01.2012   08:36:33 
 RE: Nelinka
 Slavka   30.01.2012   13:26:56 
 RE: Nelinka
 Gabi   02.02.2012   19:13:30 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: Petra  ()     Datum:  31.01.2012 11:45:24

Ahoj Slávko,Ano dlouho člověku trvá,než se odhodlá sem napsat.Mě to trvalo,taky dost dlouho.Když tu jsem,a čtu si ty příběhy,tak se mi slzy derou sami do očí!!Kolik andílku už je v neby,a kolik jich tam ještě bude!!!!Svět a budoucnost je krutá!!!Jak jsem na tom?!!!Sama Slavko ani nevím,je to jak na houpačce,která se stále houpe:-((Docházela jsm k psychologovi,ale nejak mi to nepomahalo....brala jsem prášky,občas ještě beru....Mam 7letou dceru Amélku,ta mě drží nad vodou....je to moje všechno.Byl vubec zázrak,že mam Amélku.Tak moc jsme si přáli myt miminko,všichni hlavně Amélka se moc těšila,bylo hrozné ji říct,že Honzík není.Dnes a deně se ptá proč....a ja sama nenacházím těch zprávnych slov:-((Bohuřel já už miminko mit nemužu,a oto je to těžší se stím smířit!!!!Mám sice dcerku,ale člověk chce kolikrat víc než mu je přáno:-
(I Amélka si přeje sourozence a budeme se snažit najít tu spravnou cestu.....aby jsme to miminko mely.....I tak ti děkuji za tvé objetí,i já bych tak udělala!!!Velké dík tobě Slávko,musíš bojovat a neztrácet naděje!!Taky jsem myslela,že to nezvládnu,musím,uz kvuli Amélce a memu příteli.Moc tě pozdravuji,a posílám hodně hodně síly!!!!Petra

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: