Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Cakame
 Lenka   15.06.2014   21:06:10 
 RE: Cakame
 evakva   17.06.2014   21:51:38 
 RE: Cakame
 Lenka   18.06.2014   00:28:42 
 RE: Cakame
 Kalja   15.06.2014   22:11:35 
 RE: Cakame
 Lenka   17.06.2014   00:45:10 
 RE: Cakame
 zuzana a peto   19.06.2014   22:37:46 

  Titel : RE: Cakame
Autor: Kalja  ()     Datum:  15.06.2014 22:11:35

Ahoj Lenka,
viem, že sa to ťažko akceptuje, ale poviem Ti to, čo každý, vyčkaj!!!! My sme na nášho prvého synčeka Adriánka čakali 4 roky, bohužiaľ nám pri pôrode zomrel. A na naše zlatíčko Šimonka sme čakali 5 rokov. Všetko v poriadku, ja v poriadku, manžel v poriadku, testy ok, všetci lekári nám dávali zelenú a nič. Pri Adriánkovi, aspoň si myslím nám pomohla alternatívna medicína, aj keď som presvedčená, že to bola skôr psychika, že teraz to už musí vyjsť. Pri Šimonkovi nám pomohla, "ASI", endokrynologička, kde napriek tomu, že mi nič nebolo z tejto stránky mi predpísala liek Siofor, napriek tomu, že nemám problémy s cukrom, že to pomôže pripraviť vaječníky, zase neviem, či to bola psychika, ale po dvoch necelých mesiacoch sme otehotneli. Najhoršie sa mi počúvalo, predpokladám, že aj tebe, že sa na to nemáme myslieť, ale ako sa to dá? Nech mi to niekto povie, keď doma nakúpené tehotenské testy, ovulačné testy, mikroskopy, urobené rôzne výpočty, investované obrovské peniaze, aj keď o tie tu samozrejme nejde, na stole obrovský štós papierov s výsledkami od lekára, vyplnené papiere na umelé oplodnenie, dávali sme na omše, chodili po bosorkách.... Určite to poznáš. Píšem ti, aby si fakt nehádzala flintu do žita. Vieš, ako mi bolo ťažko, keď sme prišli o Adriánka, nedarilo sa nám otehotnieť a ja som vídavala kočíky, a tehotné ženy? Raz som stretla fakt špinavú spoluobčianku, ktorá mala pri sebe 3 deti, brucho pred ňou, cigareta v ústach, čučo pri nej, vtedy som sa naozaj rúhala, že kde je spravodlivosť, a to som kresťanka telom aj dušou, ale už som nevládala, a jeden mesiac, ja doteraz neviem, ako sa mi to podarilo, som sa na to nejako nezamerala, a stalo sa... Máme doma úžasné chlapčiatko, ktoré malo v máji 2 roky, a ktorý má v nebi bračeka, svojho anjelika strážneho. Silno ti držím pršteky, možno si hovoríš, tebe sa to píše, máš doma dieťa, ale ver mi, prešla som si tou beznádejou a zúfalstvom 2x. A to ani nehovorím, že ma už naozaj tlačil čas. Držkaj sa, prituľkaj sa k mužíčkovi, pekne sa porozprávajte, ukľudnite sa, lebo ja som toho svojho naháňala, čo už chudák nemal asi niekedy ani chuť prísť domov :). Zameraj sa na seba, manžela, rodinu, choď von na nákupy, s kamarátkami, začni cvičiť, prechádzajte sa veľa, teš sa z detičiek, čo vidíš vonku, proste urob si každý deň krásnym, a keď to v dohľadnej dobe nevyjde, aspoň si povieš, ako nám bolo dobre. Ozvi sa potom, čo a ako. Držkaj sa. Bozkávam.
Jana
Adriánko, miláčik náš, veľmi ťa ľúbime a veľmi nám chýbaš. Maminka, tatinko (na ktorého dnes určite pozeráš z obláčika, keďže je dnes deň otcov) a tvoj malý brácha Šimonko.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: