Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Cakame
 Lenka   15.06.2014   21:06:10 
 RE: Cakame
 evakva   17.06.2014   21:51:38 
 RE: Cakame
 Lenka   18.06.2014   00:28:42 
 RE: Cakame
 Kalja   15.06.2014   22:11:35 
 RE: Cakame
 Lenka   17.06.2014   00:45:10 
 RE: Cakame
 zuzana a peto   19.06.2014   22:37:46 

  Titel : RE: Cakame
Autor: zuzana a peto  ()     Datum:  19.06.2014 22:37:46

Lenka uplne Ta chapem. Len jedna rada upnut sa na nieco ine, pracu , konicky, nemysliet na to a chciet to stoj, co stoj. Ked vypnes a vypustis to z hlavy tak vtedy to pride. Vlastna skusenost. Ja som prisla o dve deticky. Jedno som potratila v 9 tom tyzdni. Myslela som, ze sa mi zruti cely svet. Potom som chcela co najrychlejsie otehotniet, ale podarilo sa to az po roku az ked som vypla.Boli sme najstastnejsi ludia pod slnkom. To sme vsak netusili, ze nasu radost vystrieda obrovska bolest. Dcerka Sofinka zomrela tri hodiny po porode. Pricina? Nešpecifikovana strata krvi. Mala tazku anemiu, hemoglobin 24. Je to vraj pripad o ktorom sa pise v literature,jeden z 50000.Obrovska , obrovska bolest, ktora trva aj po styroch rokoch. 24.5.2014 by mala 4 roky. Ale nevdali sme sa a som mamou 2 rocnej Viktorky a trojtyzdnovej Vivien, ktora sa narodila 27.5.2014. Takze treba len verit, nevzdavat sa a psychika hra velku ulohu. My sme tiez podstupili vsetky mozne vysetrenia, obaja zdravi ako ryby a vidis, co nas postretlo Prajem vela stastia a nech sa cim skor podari ten maly uzlicek stastia. Je tonajuzasnejsia vec v zivote. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: