Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dakujem
 marta   22.08.2003   15:49:42 
 RE: dakujem
 Denisa   31.08.2003   22:44:34 
 RE: dakujem
 Eva L.   22.08.2003   17:06:26 

  Titel : RE: dakujem
Autor: Denisa  ()     Datum:  31.08.2003 22:44:34

Ahoj Marti
ďakujem Ti veľmi, že si nám napísala tvoju ťažkú skúsenosť, nad mnohými riadkami človek musel, len nechápavo krútiť hlavou - najmä nad tou neskorou diagnózou. I keď stále sa pokúšam tvrdiť, že aj lekári sú len ľudia..., avšak niekedy je to všetko až na zaplakanie..... čo ma vždy zabolí, je, keď počujem výpovede, že si sa ani ty nemohla s Filipkom rozlúčiť, je to hrozné, pre mňa zakaždým tak nesmierne bezcitné.... a verím, ako ťa to musí trápiť i po rokoch.
Cez tvoje riadky som si pripomenula i moju pripravenú výbavičku.... a taktiež i ten môj jeden z posledných kontaktov s Vivienkou. Vivienka bola tiež, v brušku v noci predtým ako nás opustila, veľmi pohyblivá, no my sme to s manželom nejak neregistrovali ako niečo negatívne, ale sa len jednoducho tešili, čo za šidielko sa nám čoskoro narodí .... Otázku, či som to mala považovať ako za varujúci signál, som položila i lekárom, všetci však tvrdili, že sa to vôbec nedá nazvať nejakým znepokojujúcim pravidlom. Takže žiadnej odpovode na to moje Prečo? som sa znovu nedopátrala.
Veľkým svetielkom nádeje je pre mňa čítať, že si môžeš v náručí opatrovať Filipkovho bračeka. Je krásne, že si mu vyrozprávala o jeho súrodencovi. Ak aj mne budú raz požehnané detičky, budem im taktiež s láskou rozprávať o ich krásnej sestričke Vivien, ktorá sa na nich vždy díva z nebíčka.....
Martuška i ja ti chcem zaželať všetko len to dobré do ďalšieho života, nech sa darí celej tvojej rodinke.
Srdečne pozdravuje
Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: