Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 naš anjelik
 Jarka   27.09.2004   16:45:46 
 RE: naš anjelik
 anjeliky   01.10.2004   12:48:01 
 RE: naš anjelik
 danka   30.09.2004   09:00:29 
 RE: naš anjelik
 bibiana   29.09.2004   10:17:50 
 RE: naš anjelik
 Evka   27.09.2004   22:09:34 
 RE: naš anjelik
 Jana, Stephanie a Holly   29.09.2004   23:14:02 

  Titel : RE: naš anjelik
Autor: bibiana  ()     Datum:  29.09.2004 10:17:50

Ahoj Jarka,
je mi to veľmi lúto, už som aj tu písala, nám tiež v máji zomrel synček - mesiac po narodení. Asi sme boli troška moc šikovní a už čakáme ďalšie. Povedali sme si, že nebudeme s ničím špekulovať, lebo nikdy nevieme ako to dopadne. Nechcem však, aby to vyzeralo, že teraz čakáme ďalšie ako nejakú náhradu. Mnohí nám vraveli, že bude ďalšie. Pre mňa ale jakubko ostane navždy Jakubkom a žiadne iné dieťaťko ho nevytlačí zo svojho miesta. Teším sa, že čakáme ďalšie, ale podvedome sa aj veľmi bojím ako to skončí. Nemám odvahu sa tak tešiť ako predtým. Proste viem, že musím nejako prežiť tých 9 mesiacov ak chceme detičky a myslím, že sa to bude týkať už každého prípadného tehotenstva. Za Kubkom mi je hrozne smutne, neprejde snáď deň čo si troška nepoplačem, ale zároveň viem, že si musím dávať pozor, aby to ďalšie dieťatko na to nedoplácalo.
Pre mňa je rodina prvoradá, mám úžasného manžela a k dokonalému šťastiu mi chýbajú len detičky. Ale keďže dokonalé šťastie neexistuje tak už aj my nosíme veľkú bolesť v srdciach. Nebojte sa mať ďalšie deti, nevzdávajte sa aj keď je to ťažké. Myslím, že to za to stojí. Strašne veľa šťastia prajem a najmä,a by sa takéto hrozné veci čo najmenej diali.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: