Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 naš anjelik
 Jarka   27.09.2004   16:45:46 
 RE: naš anjelik
 anjeliky   01.10.2004   12:48:01 
 RE: naš anjelik
 danka   30.09.2004   09:00:29 
 RE: naš anjelik
 bibiana   29.09.2004   10:17:50 
 RE: naš anjelik
 Evka   27.09.2004   22:09:34 
 RE: naš anjelik
 Jana, Stephanie a Holly   29.09.2004   23:14:02 

  Titel : RE: naš anjelik
Autor: Jana, Stephanie a Holly  ()     Datum:  29.09.2004 23:14:02

Ahoj Jarko, ja jsem byla ve stejne situaci, o miminko jsem prisla hned na zacatku tehotenstvi strasnym zpusobem. Kdyz jsem potkala manzela,t ak veci sly dost rychle, brzo jsme spolu zacli bydlet a oba jsme chteli deti, to prvni nebo teda druhe, na sebe nedalo dlouho cekat a behem dvou tydnujsem byla tehotna. Jenze jsem zacla krvacet a vubec cele tehotenstvi bylo silene, nakonec se nam narodila zdrava holcicka. O trinact mesicu pozdeji se nam narodila dalsi holka, tehotenstvi opet strasne, sice jsem nekrvacela a nebylo mi tak spatne, zato nas porad strasili, ze se mala dobre nevyiji, jeden rikal to, druhy ono, nadelali nam terminu, ze bych vas tu mohla vsechny zasobovat,Holly byla strasne mala , ale v poradku. Ja jsem obe tehotenstvi vylozene prezivala. Kazdy den jsem se desila, jestli je vsechno ok. A kdykoli jsem jen na chvili necitila pohyb, hned jsem panikarila. Manzel je ted profesional v poslouchani srdicek. Aspon, ze ty porody byly lehke, dalsi miminko uz mit ale nebudeme, nedovedu si predstavit, cele to zazivat znovu. Znovu strach, jestli zacnu krvacet, jestli mi bude tak strasne spatne, jestli bude male v poradku.............Asi se musis vylozene modlit za to, aby bylo vsechno v pohode a proste tech 9 mesicu prezit. Strasne me mrzi, ze jsem si ty krasne mesice neuzila a opravdu jen prezivala kazdy den, ale pokud jsi stratila miminko, tak to snad ani jinak nejde. Musela by jsi byt asi necitelna, aby jsi to cele vymazale z pameti a soustedila se jenom na to dalsi mimco jako na nahradu. Pro me moje holky nikdy nebudou jenom nahrada, na to prvni mimi nikdy nezapomenu, ale jsem rada, ze mi bylo doprano, mit dalsi deti, protoze v mem okoli s tim maji lidi problemy. Tak jen doufam, ze vsichni, kteri neco takoveho zazili, budou jednou drzet sveho broucka v naruci. A i kdyz nejsem verici - jednou se vsichni setkame. Jana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: