Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 naš anjelik
 Jarka   27.09.2004   16:45:46 
 RE: naš anjelik
 anjeliky   01.10.2004   12:48:01 
 RE: naš anjelik
 danka   30.09.2004   09:00:29 
 RE: naš anjelik
 bibiana   29.09.2004   10:17:50 
 RE: naš anjelik
 Evka   27.09.2004   22:09:34 
 RE: naš anjelik
 Jana, Stephanie a Holly   29.09.2004   23:14:02 

  Titel : RE: naš anjelik
Autor: anjeliky  ()     Datum:  01.10.2004 12:48:01

Milá Jarka,

mamičky ktoré mali pohodové tehotenstvo a narodili sa mi živé a zdravé deti nedokážu pochopiť, čo zažíva žena, ktorá porodí zrelé ale m?tve dieťa. Ten pocit prázdnoty, keď sa dieťa narodí a jeho narodenie spravádza ticho, je zlý. Ja som zažila podobný príbeh, moja Milinka mala pravý uzol na pupočnej šnúre. Rok predtým som potratila. Teraz by mala moja Milinka temer 5 rôčkov.
Ja som opäť otehotnela hneď, ako mi to lekár povolil - po 6 mesiacoch od pôrodu a naplnili sa manželove slová, lebo hovorieval,že o 2 deti sme prišli, mali by sa nám narodiť dvojičky. V ôsmom týždni ďalšieho tehotenstva sa jeho očakávania potvrdili. Dievčatká majú teraz skoro 4 rôčky. Je fakt, že celú druhú polovičku tehotenstva som sledovala pohyby, tomu stresu sa nedá zabrániť. čo pomáha? Asi nič. Ja som sa však snažila pracovať a pracovala som ešte v deň pôrodu. V práci človek nemá čas zaoberať sa obavami a umárať sa.
Držím ti palce.
Danka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: