Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 nevim jak dal...
 markéta   09.08.2006   11:04:12 
 RE: nevim jak dal...
 stanka   14.08.2006   10:33:21 
 RE: nevim jak dal...
 markéta   14.08.2006   15:05:46 
 RE: nevim jak dal...
 stanka   15.08.2006   09:34:49 
 RE: nevim jak dal...
 markéta   17.08.2006   16:11:36 
 RE: nevim jak dal...
 stanka   18.08.2006   10:50:22 
 RE: nevim jak dal...
 Markéta   28.08.2006   13:29:48 
 RE: nevim jak dal...
 stanka   30.08.2006   09:04:12 

  Titel : RE: nevim jak dal...
Autor: markéta  ()     Datum:  17.08.2006 16:11:36

Ahoj Stani, dekuji za dlouhy dopis, ktery mi udelal zase velkou radost. A chci ti hned na zacatku rict, ze by jsi mela na to co nejmin myslet...myslim ti na dalsi otehotneni. Cetla jsem totiz jednou pribeh jedne holky co si myslela, ze nemuze mit deti a porad se o ne snazila az prisla na kurz jogy a ucitel ji rekl, ze by mela prestat na to myslel a myslet na zivot bez ditete, ze je plno deti co potrebuje lasku a rodinu a kdyz ta holka se s tim zacinala srovnavat, nejak do mesice otehotnela. Taky mi to rekla moje doktorka co mela pripad Samuela, ze hlavne se nemam zatezovat dalsim tehotenstvim jinak neotehotnim. Vim, ze je to strasne tezke, ani mne to nejak moc zatim nejde, ale zkus myslet jen na sebe...na tvuj zivot... na tve plany, ale kde nebude tve detatko a uvidis, ze se to povede. zkus jit treba na tu jogu...to je moc relaxacni a dusevni cviceni. Ja ziji na Tenerife, takze kdykoliv by jsi chtela prijet a zkusit doktory tady, u nas mas, vlastne mate vzdy dvere otevrene a muzete zustat jak dlouho chcete. a nebo dojet na dovolenku, to mi taky rikala doktorka, ze je to dobra vec, alespon budeme v jinem prostredi a pokusime se o dalsi miminko. Stani kdykoliv budes potrebovat moji pomoc nevahej. Ja i Manuel vam pomuzeme pokud budeme moc vzdy, plati?
jinak s Manuelem zase to zkousime znovu a vcera jsem se uz vybodla na antikoncepci. A je mi fuk, ze ted momentalne jsme meli krizi, ja jsem o dost klidnejsi pri predstave, ze muzu otehotnet.
Ja jsem si taky myslela, ze nemuzu mit deti a zastavenim antikoncepce jsem hned pote otehotnela. Gynekolog mi rekl, ze se to stava a ze zenam, ktere nemuzou otehotnet predepisou prasky na nejaky cas a po preruseni je velke riziko tehotneni...to byl muj pripad, doufam ale ze tentokrat nam to vyjde bez dluheho cekani, ne? Napis mi na meil Stani...to bude lepsi...omerta23@hotmail.com...ahoj a budu se tesit

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: