Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Potrat mojimi ocami
 Kamirka   14.02.2005   14:41:23 
 RE: Potrat mojimi ocami
 marina   25.02.2005   17:38:52 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Kamirka   04.03.2005   15:35:00 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Julo   05.03.2005   10:56:47 
 RE: Potrat mojimi ocami
 petra   22.04.2005   11:26:18 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Ivuš   06.03.2005   15:59:14 

  Titel : Potrat mojimi ocami
Autor: Kamirka  ()     Datum:  14.02.2005 14:41:23

Zdravim vsetky citatelky/ov tejto stranky. Chela by som tu napisat svoj pribeh, aj ked takych tu uz bolo urcite mnoho. Ale bohuzial ma to dost tazi a myslim si, ze to co napisem pomoze viacerym buducim mamickam. Mam jednu dcerku ktora ma 2,5 roka a s manzelom sa uz vyse roka pokusame o druhe babatko. Kedze sa nam to nedarilo, povedala som si ze je to urcite sila psychiky tak sme to nechali navolno. Zabezpecila som si studium anglictiny, zacala som pracovat na dizertacnej praci a zariadila si normalne zivot. A zrazu som zistila ze som tehotna, co ma dost prekvapilo, ale moja prva myslienka bola, ze co teraz? ked som si vsetko zariadila. Manzel sa strasne tesil "ako male dieta" ale mne bolo skôr smutno. Ale co cert nechcel citila som sa nejako divne, mala som symptomy ako pred menzesom, ale myslela som si ze je to pseudomenzes. No ale nebol, zacala som krvacat, najprv slabsie no o dva dni to bolo take silne, ze keby som nesla hned do nemocnice tak by to dopadlo asi zle... V nemocnici lekari museli urobit svoje a vtedy som si uvedomila, ako malo staci na to aby sa vsetko skoncilo a ako dlho trva kym sa to znova podari. Ale najviac ma mrzelo asi to, ze som svojmu milovanemu manzelovi nestihla povedat, ze sa na to miminko neskutocne tesim a som stastna ze sa to podarilo, ale ja som myslela len na svoju pracu, a studium. Takze mamicky, teste sa z toho a prejavte svoju radost a city svojim polovickam, lebo ti to s nami vsetko prezivaju. Neviem ci manzel niekde v kutiku duse plakal alebo nie, ale navonok bol silny a nezlomny ako skala. Teraz rozmyslam len nad tym ako by som chcela to druhe dietatko a mam strach ze zase cim viac budem na to mysliet, tym menej sa nam to bude darit. Tak mi drzte palce....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: