Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Potrat mojimi ocami
 Kamirka   14.02.2005   14:41:23 
 RE: Potrat mojimi ocami
 marina   25.02.2005   17:38:52 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Kamirka   04.03.2005   15:35:00 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Julo   05.03.2005   10:56:47 
 RE: Potrat mojimi ocami
 petra   22.04.2005   11:26:18 
 RE: Potrat mojimi ocami
 Ivuš   06.03.2005   15:59:14 

  Titel : RE: Potrat mojimi ocami
Autor: Ivuš  ()     Datum:  06.03.2005 15:59:14

Ahoj.
Aj ja to mám za sebou. Pred 5 dňami som prišla o vytúžené dieťatko v 6 TT. Potratila som v nemocnici a ten drobček bol prilepený na mojom stehne. Videla som ho... ručičky, nôžky aj hlávku. Bolo to strašné. A nemala som pri sebe ani svojho priateľa, otca môjho bábätka. Jeho kamarátka mu nahovorila, že je to moja vina a on tomu uveril. Ale nebola... svoje dieťatko som veľmi ľúbila, ľúbim a aj ho vždy budem ľúbiť... nedokázala by som mu ublížiť. Robila som všetko ako sa má. Snažila som sa, aby bolo nášmu dieťatku krásne, aby sa tešilo na svet. Dávala som mu všetku lásku. Len som vraj poslala sms, ktorá to všetko spôsobila, kvôli mne sme prišli o dieťatko. Začala som tomu už aj veriť. Je to strašné, keď som v takejto chvíli bola sama.
Teraz sme si to však s priateľom vysletlili a tešíme sa na ďalšie bábätko a za tohto anjelika sa modlíme a veríme, že mu je krásne a že nás ochraňuje. Neprajem nikomu zažiť, čo som zažila... nekonečnú prázdnotu a pocit viny...
Nedokážem už ani plakať. Srdce mi krváca, ale navonok vyzerám, že všetko je v poriadku. Ale nie je... nikdy nebude. Prišli sme o nášho drobčeka...

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: