Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 mrtve babatko
 Martin   11.06.2005   11:58:19 
 RE: mrtve babatko
 eva   30.07.2005   16:44:47 
 RE: mrtve babatko
 LENKA   16.06.2005   22:19:21 
 RE: mrtve babatko
 anjeliky   16.06.2005   09:38:46 
 RE: mrtve babatko
 Eva   16.06.2005   09:25:51 
 RE: mrtve babatko
 viktoria   16.06.2005   14:35:09 

  Titel : RE: mrtve babatko
Autor: viktoria  ()     Datum:  16.06.2005 14:35:09

dobry den aj ked asi nie je dobry je mi hrozne luto co sa vam stalo ako ste mohli citat aj moj prispevok moja vikinka zomrela den pred terminom v maji 2003 len tak z nicoho nic vsetko bolo v poriadku aj placenta aj pupocnik vsetko len rano dosiel robit lekar ozvy a malinkej nechytil tlkot srdiecka proste nebol. je to velmi tazke obdobie bojim sa otehotniet velmi je to vo mne este ze co ked sa mi to opat stane ja neviem ci sa vobec niekedy dam nato mat dalsie dieta vsetci v okolimi opakuju ze som mlada ze budem mat este dieta ale nikto nevie co ja nosim v sebe viete keby bolo nieco ze omotana pupocna snura alebo nieco ale fakt vobec nic tak preto sa bojim a moj psycholog tvrdi ze som este neni pripravena otehotniet lebo mam vsebe nejaky blok a nejde to este odburat ale vy ste dvaja a verim a budem sa modlit aby ste to cim skor odburali a narodilo sa vam krasne a hlavne zdrave babetko .. nase anjeliky su spolu vsetky a verim ze nam davaju silu viem to ja ju stale citim pri sebe tak asi tak to . este raz drzim vam palce a vela sa modlite naozaj to pomaha dovidenia csinova petra

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: