Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 mrtve babatko
 Martin   11.06.2005   11:58:19 
 RE: mrtve babatko
 eva   30.07.2005   16:44:47 
 RE: mrtve babatko
 LENKA   16.06.2005   22:19:21 
 RE: mrtve babatko
 anjeliky   16.06.2005   09:38:46 
 RE: mrtve babatko
 Eva   16.06.2005   09:25:51 
 RE: mrtve babatko
 viktoria   16.06.2005   14:35:09 

  Titel : RE: mrtve babatko
Autor: eva  ()     Datum:  30.07.2005 16:44:47

Ahoj Martin, me se stalo ted 6.7.2005 neco podobneho, taky mi rika manzel, dikybohu ze ty jsi zdrava a i kdyz je to silene tezke, musime jit dopredu a za par mesicu se pokusit znovu.Pro me je to tezsi, ziji ve spanelsku i kdyz lide nam tu hodne pomahaji, nejradsi bych utekla k nam brecet nekam do hor.Me se to stalo tyden pred porodem.I kdyz asi v posledni fazy tehotenstvi doktori neco zanedbali, porad mi rikali ze je vse v poradku a ja nemela skoro zadne bricho.Mala Nicol se narodila s 2550g, ale pricinu nevime.Ja sla uplne normalne na monitor, den a noc predtim bylo vse vporadku a pak druhy den mi Dr.oznamila ze male srdicko nebije. Kvuli vysokemu tlaku a soku mi vyvolali porod az druhy den rano.A musim ti rict ze jsi skveli ze jsi tam byl s manzelkou. Muj m,anzel taky a to mi hodne pomohlo. Jestli chcete napiste mi a popovidame.(evanicomariareal@hotmail.com). Drzte se, prejme si at cas brzy utece a brzy budeme stastne cekat dalsi mimco.Eva

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: