Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 m?j andílek Adélka
 Jana   13.04.2006   19:18:59 
 RE: m?j andílek Adélka
 andrea   23.04.2006   18:07:20 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   26.04.2006   18:21:28 
 RE: m?j andílek Adélka
 Radka   21.04.2006   20:10:15 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   18.04.2006   10:17:05 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   19.04.2006   08:31:26 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   19.04.2006   18:15:03 
 RE: m?j andílek Adélka
 Oľga   19.04.2006   13:36:06 
 RE: m?j andílek Adélka
 Kamila   14.04.2006   15:21:50 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   14.04.2006   17:07:45 
 RE: m?j andílek Adélka
 VENDA   16.04.2006   07:11:54 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   16.04.2006   17:32:15 

  Titel : m?j andílek Adélka
Autor: Jana  ()     Datum:  13.04.2006 19:18:59

Zdravím všechny maminky,
to co tu čtu,je hrozně bolestivé,myslela jsem si jaká jsem výjimka,když jsem přišla o své mimi,ale není to tak pravda.Jak moc je mi líto,že tohle musíme všechny prožívat,že se těšíme na vytoužené dětátko a ani se ho nedočkáme. A pak beznaděj,smutek v duši a hrozně velká rána co se né a né zacelit.Je mi do pláče,moc mě to bolí,je 8týdnu co jsem porodila svojí dcerušku Adélku,ale bohužel již mrtvou,ten de se mi zhroutil celý svět,šok a beznaděj a utrpení.Tak jsem prožívala krásné těhotenství,a nepřipouštěla si žádná rizika,už jen kvuli tomu,že mojí mamince se stalo to samé a v 9měsíci přišla o dětátko a pak po 5letech jsem se jí narodila já.Nikdy by mě nenapadlo,že toto samé budu prožívat i já,i když tam byli obavy,ale byla by to moc velká náhoda jsem si říkala.Ale bohužel se tato hrozná noční mura stalo realitou. A já v 38+6tt jela na kontrolu,že se mi zdá že mám méně pohybů,a doktor mi oznámil,že holčička nemá srdeční ozvy,vy ostatní víte jak jsem se cítila,nedá se to popsat.Jen síla,že mám již 4apul letou dcerku Terezku mě držela v naději,že musím všechno zvládnout a odrodit svou dcerušku a žít dál.Při porodu se zjistilo,že měla Adélka omotanou pup.šnuru okolo trupu a přerušil se přívod krve.Za dva dny jela domu,manžel zvládl všechno sám uklidit,a jsem mu vděčná,pohled na to vše co jsme pro ní měli připravené,by mě drásalo srdce.Ta prázdnota po dcerce je hrozná,rozhodli jsme se si ji vzít a nenechat jí tam.Máme ji ted doma v urničce a nosím jí květinky.U domečku máme skálu tak jsme se rozhodli,že jí uděláme místečko ve skále a bude tu s námi.Cítíme to oba s mužem stejně a než proběhla kremace,jeli jsme se na holčičku naposledy podívat a rozloučit se.Vypadala jako princeznička a byla jsem hrozně pyšná na ní.Doufám,že ted je mezi všemi andílky a je jí tam dobře.Stále na ní myslíme a stýská se nám.
Doufám,a přeji všem maminkám ,aby se něco podobného už neopakovalo,a dočkali jsme se a drželi v náručí své vytoužené zdravé a krásné miminko.Já už jsem rozhodnutá ted, že chci začít se snažit co nejdříve o miminko další,vím, že mi to mou Adélku nevrátí,ale zustane v mém srdéčku na věky.

Chci se zeptat zda miminky,které něco obdobného prožili v tomto stádiu těsně před porodem,jestli netuší jak dlouho se má vyčkat s dalším těhotenstvím? Přední lékaři v Praze říkají klidně po 6nedělí,ale nevím, jsem ted 8týdnu po porodu,a chtěla bych to zkusit asi za dva měsíce.
S pozdravem Jana.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: