Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 m?j andílek Adélka
 Jana   13.04.2006   19:18:59 
 RE: m?j andílek Adélka
 andrea   23.04.2006   18:07:20 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   26.04.2006   18:21:28 
 RE: m?j andílek Adélka
 Radka   21.04.2006   20:10:15 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   18.04.2006   10:17:05 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   19.04.2006   08:31:26 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   19.04.2006   18:15:03 
 RE: m?j andílek Adélka
 Oľga   19.04.2006   13:36:06 
 RE: m?j andílek Adélka
 Kamila   14.04.2006   15:21:50 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   14.04.2006   17:07:45 
 RE: m?j andílek Adélka
 VENDA   16.04.2006   07:11:54 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   16.04.2006   17:32:15 

  Titel : RE: m?j andílek Adélka
Autor: Jana  ()     Datum:  16.04.2006 17:32:15

Ahoj Vendy,je mi líto,že jsi tím také prošla.Někdy už jsi říkám ,zda to nebyl jen sen,to mé těhotenství.Snažím se dát dohromady fyzicky,trochu zhubnout aspon mě to zaměstnává,že něco dělám prospěšného,chci posílit celé tělo,abych zvládla další těhotenství.Mě sice radili hned po šestinedělí třeba u Apolináře v Praze,je to příjemná myšlenka,ale raději chci malinko ještě počkat.Ted je to 8-9týdnu od porodu,tak tomu dám ještě dva měsíce a asi to zkusime.Hodně lidí mi radí počkat,ale nedovedou si představit jaké to je,když je tělo fyziologicky připravené pro miminko,jsem jak rozjetá lokomotiva.nemám kam s city a láskou, které měli být pro Adélku,mám již jednu dcerku,ale to je jiné,zbožnuji ji,ale tohle je jíné,doufám ,že se mi to splní brzy otěhotnět a vše dopadne dobře.
Díky za radu zeptám se na ní v lékárně,také jsem slyšela je dobrá kyselina listová.Tak uvidíme.
S pozdravem JancaVENDA:
-------------------------------
Ahoj Jano,
je mi velice líto co se Vám přihodilo.Bohužel i já vím jakou bolest prožíváš.A přeji Vám všem ať se rány brzy zacelí,vaše holčička je mezi andílky a hlídá Vás.
Máme velmi podobný osud až mně z toho mrazí,brrr.I já přišla o mimi v termínu a i mojí mamince i babíčce umřelo dítě v bříšku..
Jani v tomhle se skoro všichni mudrové rozcházejí.Můj nám poradil počkat tři ms,poprvé jsem ho neposlechla a byl z toho potrat,pak už jsem si radši vzala antiko.Poté už jsem počkala,následné těhu probíhalo v relativním klidu.
Co se týká psyché,tak neděje na těhotenství mně držela nad vodou,kdybych nemohla asi bych z toho zešílela!
Vím,že naše Jo bude vzdycky první nikdo ji nenahradí.
Ještě jsem slyšela o bylince Kontryhel,která pomáhá při posílení děložní sliznice,je dostupná v lékárně.
Takže milá Jani držím pěsti ať co nejdřív uvidíš// a poté kráááásné mimi v náručí.
Hodně zdravíčka celé tvojí rodině.
Venda

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: