Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 m?j andílek Adélka
 Jana   13.04.2006   19:18:59 
 RE: m?j andílek Adélka
 andrea   23.04.2006   18:07:20 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   26.04.2006   18:21:28 
 RE: m?j andílek Adélka
 Radka   21.04.2006   20:10:15 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   18.04.2006   10:17:05 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   19.04.2006   08:31:26 
 RE: m?j andílek Adélka
 Viera   19.04.2006   18:15:03 
 RE: m?j andílek Adélka
 Oľga   19.04.2006   13:36:06 
 RE: m?j andílek Adélka
 Kamila   14.04.2006   15:21:50 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   14.04.2006   17:07:45 
 RE: m?j andílek Adélka
 VENDA   16.04.2006   07:11:54 
 RE: m?j andílek Adélka
 Jana   16.04.2006   17:32:15 

  Titel : RE: m?j andílek Adélka
Autor: Jana  ()     Datum:  14.04.2006 17:07:45

Děkuji za tvá slova,a je mi líto,že se poznáváme za těchto okolností :-( Já jsem ji naprosto jistá,že chci co nejdříve začít znovu,píšu si na stránkách www.porodnice.cz z těmi opravdu dobrými doktory a pokud není problém,řekl mi,že po šestinedělí mužeme znovu,moje doktorka,když mě viděla naposledy mi radila raději počkat,když mě viděla v jakém jsem stavu,že se mám psychicky srovnat.Byla jsem tady u psychologa a ten mi radil,že určitě mám zkusit hned další,že v životě je daný to,že štestí a radost z dalšího těhotentví potlaší žal a smutek.Uplynuly další dny a já se trochu srovnavám,ani nevím jak je to možné,možná jsem připustila některé věci,co se stali v mém životě.např.že jsem vubec na světě já,protože jsem tu nemusela být,kdyby mé mamince také nezemřelo druhé dítě v 9měsíci.Muj manžel měl opravdu ošklivou autonehodu,spolujezdec bohužel zemřel na místě a muj muž přežil a taky tu nemusel být.Tak si to srovnavám v hlavě,že díky tomu všemu jsme se poznali a narodila se nám krásná dcerka Terezka.Asi je osud co se stalo a že naše druhé dětátko se na svět ani nepodívalo,ale v srdíčku jí mám a život jí už nevrátím,a už kvuli Terce,a nám všem chci jít dál a pokusit se o další těhotenství,vím že to nebude lehké,že se budu strachovat.Bojím se hlavně prvního trimestru,kde často bývá potrat,ale snad to zvládneme a to že jsme přišli o Adélku těsně před porodem se snad nebude opakovat a že jsme si vybrali to hrozné a buh dá aby jsme měli zdravé dítko konečně.
!!Přeci hrom neuhodí do stejného stromu dvakrát ne!!
Přeji i Tobě,aby jsi mohla co nejdříve mít vytoužené dětátko a aby vše proběhlo v pořádku a co nejméně jsi se stresovala,to ti přeji ze srdce.
Jana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: