Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Boh mi berie tých najdrahších
 dida   20.11.2006   08:22:57 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 Martina   08.12.2006   00:37:52 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 jaja   21.11.2006   18:30:56 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 dida   22.11.2006   20:52:41 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 mary   08.12.2006   23:43:27 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 dida   10.12.2006   20:24:56 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 Ema   02.12.2006   23:41:14 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 Martina   11.12.2006   00:24:18 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 dida   05.12.2006   16:53:21 
 RE: Boh mi berie tých najdrahších
 silvia   07.12.2006   22:12:51 

  Titel : RE: Boh mi berie tých najdrahších
Autor: Martina  ()     Datum:  08.12.2006 00:37:52

V januari tohto roka mi zomrel 28 rocny brat. V ten den ako necakane zomrel mi este stihol zavolat. Hovorili sme spolu ani nie 5 minut!Vsak kto mohol vediet, ze ho pocujem naposledy? Ja som v tom obdobi bola v stvrtom mesiaci tehotenstva. Toto najkrajsie obdobie v zivote kazdej zeny som prezivala velmi tazko. V juni sa mi narodila krasna a zdrava dcerka, Lucia. Ked vsak na nu pozriem, je mi castokrat do placu. Moj milovany bracek sa jej uz nedozil. Uz nikdy nebude mat dceru.Ak by ju mal tak by sa volala Lucia... Zanechal po sebe ani nie rocneho syna.... Tieto Vianoce budu pre nas velmi, velmi tazke. Nie je dna, kedy by som si nepolozila otazku PRECO? Na vianoce by som chcela iba jednu vec, a to, aby neexistoval den 20.1.2006! Tu strasnu prazdnotu, ktora po nom zostala a bolest v srdci mi nikto nevylieci. Niekedy mam pocit, ze sa to ani nestalo.... No ked si v zapati uvedomim tu strasnu realitu... Bohuzial, uz viem ake bolestive je stratit niekoho, velmi blizkeho, koho ste velmi milovali. Neviem Vam povedat nic viac, iba, ze je mi to z celeho srdca luto a na Vianoce budem mysliet aj na Vas, Didi, Jaja, Ema a Silvia. Stratit toho koho milujeme je najvacsia rana, ktoru nam moze zivot dat... Cas, ten krasny a zaroven neuprosny cas, zahoji vsetky rany. Mam pocit, akoby sa to stalo iba vcera a uz je to skoro rok.... Stale cakam, ze mi zavola ale v mobile mi uz zostalo iba jeho telefonne cislo ako pamiatka....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: