Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 je mi smutno
 stanka   30.06.2006   08:26:25 
 RE: je mi smutno
 gabi   27.08.2006   15:32:08 
 RE: je mi smutno
 beata   09.08.2006   17:28:15 
 RE: je mi smutno
 Erika   30.06.2006   21:44:20 
 erika
 beata   09.08.2006   17:35:40 
 RE: je mi smutno
 eva   30.06.2006   13:33:36 
 RE: je mi smutno
 Tinka   30.06.2006   11:36:45 

  Titel : RE: je mi smutno
Autor: eva  ()     Datum:  30.06.2006 13:33:36

Ahojte dievcata.
Hovorite mi z duse. Ja som potratila 2 krat. Moj problem je v tom, ze nemozem donosit dietatko. Moj maximum je 24tt a potom pride vzdy predcasny porod a je po vsetkom...S manzelom si nezelame nic ine len to nadherne zive stvorenie. Kazdy den je pre mna stres. Myslim na to 24 hodin.. na nic ine sa neviem sustredit. Pred dvoma dnami som si vypocula super novinku moja svagrina je 15tt. Ja som po tejto novinke dostala zachvat zlosti a este aj dnes sa mi do oci tisnu slzy. Skutocne vam poviem, ze kazde tehotenstvo v okoli je pre mna dalsia facka. Uz si myslim, ze zivot si robi zo mna srandu.
O tej vacsine ludi je to pravda nevedia nas pochopit. Minule som stretla prveho uprimneho cloveka, ktory bol z toho skutocne sokovany - nasa postarka. Ked som bola este tehulka , priniesla nam postu a videla, ze lezim tak sa po opytala preco. Po vysvetleni mi popriala vsetko dobre a odisla. Tento tyzden mi dorucila list a vo dverach sa ma veselo opytala ako sa ma male "bebe". So slzami v ociach som jej povedala, ze chlapcek sa narodil velmi skoro a nemal sancu na zivot. Nikdy som nevidela taku reakciu ako u nej ona sa roztriasla a dalej sa ma pytala na mojho chlapceka. Myslim, ze to bol pre nu sok. A je mozne, ze aj ona zazila to co my "mamicky anjelikov".
Ja mam tiez hrozny strach, ze nikdy nebudem mat dietatko.Strasne sa bojim, obetovala by som vsetko pre zachranu mojich deticiek.
Dievcata drzte sa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: