Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dnes
 Zuzana   24.09.2010   13:48:56 
 RE: dnes
 zuzana   24.09.2010   14:40:17 
 RE: dnes
 Zuzana   24.09.2010   16:50:58 
 RE: dnes
 zuzana+peto   26.09.2010   21:20:46 
 RE: dnes
 Zuzana   27.09.2010   19:44:52 
 RE: dnes
 alla2   28.09.2010   09:25:27 
 RE: dnes
 zuzana+peto   28.09.2010   07:56:42 

  Titel : RE: dnes
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  26.09.2010 21:20:46

Ahoj Zuzi,
ja som nabozensky zalozena a uz raz som bola na Pana Boha nahnevana, myslela som si, ci vobec existuje, ked si dokaze brat malade a nevinne zivoty. Bolo to vtedy, ked mame zomrel brat, ktory mal necelych 25 rokov, zo dna na den. Vtedy som pochybovala a vykrikovala som, ze neverim , ze existuje. Je to uz 17 rokov dozadu. Ale viem , ze je. Velakrat mi pomohol, ked som sa za nieco modlila.Kedze mavam nepravidelny menzes, myslela som si , ze ani neotehotniem. A otehotnela som velmi rychlo, ani som s tym nepocitala, ze to bude tak rychlo. Ale na zaciatku 9 tyzdna mu prestalo byt srdiecko. Potom som ho prosila, aby som mohla zazit pohyby babatka, ked citis , ze je v Tebe a ze sa v Tebe vyvija. Pozehnal ma aj tym, avsak zaroven mi ten dar aj zobral po 35-tich tyzdnoch. Teraz ho prosim, aby nas pozehnal sestrickou, alebo bratcekom pre Sofinku, ktore by jej mohli nosit kvietocky na hrobik, z ktoreho by sme sa dlhsie tesili ako zo Sofinky, ktore by sme mohli krmit, obliekat, vodit do skoly.....Dufam, ze moje prosby raz vyslisi, aj ked momentalne je tazke tomu verit. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: