Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dnes
 Zuzana   24.09.2010   13:48:56 
 RE: dnes
 zuzana   24.09.2010   14:40:17 
 RE: dnes
 Zuzana   24.09.2010   16:50:58 
 RE: dnes
 zuzana+peto   26.09.2010   21:20:46 
 RE: dnes
 Zuzana   27.09.2010   19:44:52 
 RE: dnes
 alla2   28.09.2010   09:25:27 
 RE: dnes
 zuzana+peto   28.09.2010   07:56:42 

  Titel : RE: dnes
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  28.09.2010 07:56:42

Ano Zuzi mas uplnu pravdu.My sme sa tiez s kamaratmi bavili o tom naco Pan Boh potrebuje take male nevinne stvorenia, ktore nikomu neublizili....Moj svagor bol uplne nasraty na Pana Boha, potom, co videl malinku na pohrebe. Naco je Panu Bohu take krasne dietatko.Povedal mi bola to mala Zuzka. Je to komplikovana debata. Aj ked som veriaca, tiez urcitym veciam uplne nerozumiem a nedokazem ich mojim ludskym rozumom pochopit. Beriem to tak, ze malinku mohlo postretnut nieco zle a preto si ju zobral, alebo ze mala byt tazko chora a bola by odisla mozno neskor a preto si ju radsej zobral teraz.Ale kazdopadne ked sa narodila necitila som voci Panu Bohu hnev.Ja som mu bola vdacna za tych 35 tyzdnov, ktore som s nou mohla prezit. Bolo to najkrajsie obdobie mojho zivota.Ja som akosi citila, ze to nebude v poriadku.Mozno mi nebudes verit, ale ked sa tak spatne na to pozeram, malinka mi davala najavo, ze odide. Aj ked vtedy som si to vobec nepripustala a odmietala som to.Ale teraz viem, ze to babatko uz v brusku je s tebou prepojene aj citovo a komunikuje s tebou.Stale som drzala ruky na bruchu, ci som niekde sedela alebo vecer ked som zaspavala, akoby som ju chcela uchranit. Kazdy mi hovoril mne sa pacilo ako si si stale hladakala brusko.Aj manzel sa ma kazdy vecer v posteli pytal, preco si stale drzis ruky na brusku? V noci ked som kolkokrat nemohla spat, tak ma chytala taka placliva nalada, hladkavala som si brusko a hovorila som jej, ze ma nesmie nikdy odpustit, ze je to to najdrahsie co mam a ze bez nej by som neprezila. A stalo sa , musela som prezit.....V tom tyzdni ako odisla ma dvakrat zaviedla ku cintorinu. Bola som doma na PN-ke a pravidelne som chodila na vychadzky.5 mesiacov som bola doma a ani jeden krat som tam nebola, lebo je to na odlahlom mieste. A v tom tyzdni som tam bola dvakrat, normalne ma to tam tahalo.Vtedy som nechapala preco. Je odtial pekny vyhlad....Teraz som to pochopila.Inak takymto veciam neverim, ale toto ma presvedcilo.Su veci medzi nebom a zemou, ktore nasim rozumom asi nedokazeme pochopit, nas rozum je na to prikratky. Ja len verim, ze sa nasi anjelikovia maju dobre a ze si plavaju na tych svojich oblacikoch. Sofinka z celeho srdiecka Ta lubime, ty moj maly kopkosko a moja mala babulka. Otecko s mamickou.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: