Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 linduske
 barbora   02.11.2010   18:00:37 
 RE: linduske
 zuzana+peto   03.11.2010   18:28:19 
 RE: linduske
 barbora   05.11.2010   12:52:37 
 RE: linduske
 radka   05.11.2010   15:09:18 
 RE: linduske
 barbora   05.11.2010   17:01:40 
 RE: linduske
 radka   06.11.2010   08:53:30 
 RE: linduske
 barbora   06.11.2010   20:03:03 
 RE: linduske
 barbora   08.11.2010   09:46:18 

  Titel : RE: linduske
Autor: radka  ()     Datum:  06.11.2010 08:53:30

Ahoj Barborko,já mám asi spoustu stejných pocitů jako ty.Někdy nechci vyjít ani z domu, protože se nám na ulici v minulých třech měsících narodily tři dětičky a po novém roce se u sousedů narodí další.Nechápu, proč právě naše Neluška musí být andílkem, který musel odejít.Pocit smutku určitě cítím s rodinou každého andílka, ale co je nejhorší,že nevím,co cítí naši andílci. Myslím na ně a doufám, že jim to pomáhá.Když večer nebo ráno vidím na obloze červánky, tak si říkám,že tam září srdíčka šťastných andílků a že nám tak posílají svoji lásku.Už ani nevidím co píšu, protože mám plné oči slz.A to je teď pořád. Nelušce píšu deníček vzpomínek na chvíle kdy ještě žila.Bolí to,ale zároveň mi to pomáhá.A taky se vracím na tyhle stránky i když jsou plné smutku ale i naděje.Je šílený,kolik je andílků, tak to přeci nemělo být.Myslím na tebe i na všechny naše andílky a doufám, že i to je chvíle,kdy je našim láskám na jejich cestě líp.Měj se jak nejlépe to jde a moc ti děkuji radka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: