Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 linduske
 barbora   02.11.2010   18:00:37 
 RE: linduske
 zuzana+peto   03.11.2010   18:28:19 
 RE: linduske
 barbora   05.11.2010   12:52:37 
 RE: linduske
 radka   05.11.2010   15:09:18 
 RE: linduske
 barbora   05.11.2010   17:01:40 
 RE: linduske
 radka   06.11.2010   08:53:30 
 RE: linduske
 barbora   06.11.2010   20:03:03 
 RE: linduske
 barbora   08.11.2010   09:46:18 

  Titel : RE: linduske
Autor: barbora  ()     Datum:  06.11.2010 20:03:03

ahoj radka, odkedy sa to stalo, videla som par krat dúhu.a bolo to aj vtedy,ked duha nebyva. neprsalo, len jasne svietilo slnko.sla som s mamkou z cintorina a zbadala som kusok tej duhy, bolo to kusok od slnka a okolo nej bola silna ziara, ako druhe slniecko. vtedy som sa pousmiala, ze je to linduska. pozerala som na nu cestou domov,sadla som si na terasu a pozerala na nu. bolo ju krasne odtial vidno. aj mamka mi povedala, ze lulka sa na nas pozera. iny den sme zase sli babke a celu cestu som mala po lavej strane...od srdca...dúhu. mamke som povedala, ze lilka ide s nami. ja viem, ze sa to da mozno aj logicky vysvetlit, ale ja som presvedcena, ze je to ona a pomaha mi to. tymto sa utesujem. ked som stala pri jej hrobceku so sestrou, ktora odchadzala do UK a prisla sa este s lulou rozlucit, preletel okolo kvietkov, co tam mala a este sa dva krat vratil, sadol si na kvety a zase odletel. sestra sa pousmiala, ze to bola mozno linduska. nech si mysli kto chce, co chce, je to krasne, takto to vnimat.linduska je stale so mnou, lebo neustale na nu myslim. casto cez den vyslovujem jej meno...len tak..pre seba. ver, ze aj tvoja nelinka je stale s tebou.tato stranka, vdaka deniske, je ten najlepsi liek pre nas. myslim na teba, radka, drz sa.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: