Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 ....
 radka   19.11.2010   10:50:25 
 RE: ....
 zuzana+peto   21.11.2010   06:58:29 
 RE: ....
 radka   19.11.2010   14:31:22 
 RE: ....
 Martina   19.11.2010   17:56:34 
 RE: ....
 radka   20.11.2010   11:10:08 
 RE: ....
 Judita   19.11.2010   12:40:19 
 RE: ....
 Zuzana   19.11.2010   12:34:00 

  Titel : ....
Autor: radka  ()     Datum:  19.11.2010 10:50:25

Je tady další den, kdy jsem se musela probudit a znovu si prožít tu hrůzu uvědomění si, že je všecho špatně. Někdy se mi nechce ani nadechnout, jak to bolí. Celý den mluvím na svého Andílka a pak si říkám, že ji nenechám chvilku v klidu. Ale já na ni mluvila vždycky, tak snad..Nechci svoje okolí trápit svojí bolestí, oni ji nosí taky. Ani nechci, aby si mysleli, že lituji sebe,tak to není. Lituji toho, že naše sluníčko nedostalo šanci na život. Je tolik lidí, kteří trpí a modlí se, aby už jejich trápení skončilo. Je tolik andílků, kteří do poslední chvíle bojovali o právo na život..Čtu tady věty plné té největší bolesti o odchodu těch nejmenších, ale i dětí, které tady chvíly mohly být. Ale to je přece málo. Ty dětičky nikomu nic zlého neudělaly, rozdávaly radost, smály se a tulily. Je mi zatím čím dál hůř. Snažím se tvářit tak nějak neutrálně, ale doma skoro nemluvím. Chtěla jsem to všechno říct manželovi, ale ten okamžitě začal točit téma úplně jinam. Nechce o Nelince mluvit, asi si myslí, že když nebudeme mluvit o té smutné události, tak se vše vyřeší. Proto mu teď už jen odpovídám na otázky. Já je nedávám,mlčím si a povídám Nelince. No a pak povídám Vám. Sice nikoho neznám, ale to co prožívám, znáte. Je toho tolik, co bych chtěla říct nahlas, ale musím mlčet. Každá z Vás má nějakou zkušenost, každá jsme jiná. Jen doufám, že naši andílci se mají líp,že je naše láska, myšlenky na ně, vzpomínky a to věčné povídání zahřívají..A nezlobte se na mě, za tu nesouvislou řadu toho, co jsem tady psala. Je prostě jedno další hrozné dopoledne...Radka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: