Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Sofinka
 zuzana+peto   25.11.2010   16:25:02 
 RE: Sofinka
 Radka   25.11.2010   19:51:08 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   27.11.2010   06:29:50 
 RE: Sofinka
 Radka   27.11.2010   14:14:27 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   28.11.2010   12:24:53 
 RE: Sofinka
 Gabi   25.11.2010   19:40:28 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   27.11.2010   06:44:17 
 RE: Sofinka
 Gabi   27.11.2010   11:47:32 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   28.11.2010   12:14:17 
 RE: Sofinka
 Radka   25.11.2010   20:11:28 

  Titel : RE: Sofinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  27.11.2010 06:29:50

Ahoj Radka, tym co si napisala si ma rozplakala. Dakujem. Napisala si to tak krasne, ze som si to musela precitat este raz.Aj ja som rada, ze Ta tu mam, velmi mi pomaha, ze sa tu mozem zdoverovat. Aj ked Ta osobne nepoznam, ani ostatne maminky, ale poznam Vasu bolest a viem, co prezivate kazdy den. Prijala by som milion uplne inych bolesti ako tuto. Ja verim, ze aj Sofinka s Nelinkou su spolu kamaratky a aj s ostatnymi anjelikmi a ze ti starsi davaju na tych mladsich pozor.Aj pri hrobceku jej hovorim , aby pozdravovala Nelinku a hovorila som jej aj o tebe, ze si tu spolu piseme.
Vcera ked som prisla domov z prace, tak mi manzel povedal, ze nevydrzal som to a podal mi obalku. Prisla z genetiky. Zistili mi mutaciu MTHFR 1298 heterozygot. Bol tam prilozeny listok, ze mam volat doktorku ohladne vysledkov. Ale uz tam nebola. Sestricka kazala, ze sa mam ozvat v pondelok poobede kolo tretej, pretoze doobeda maju toho vela.Tak sme hned brazdili po internete, ale v podstate to nic zavazne neni. Asi budem musiet brat viac kyseliny listovej a tuto mutaciu ma 60% populacie a ani o nej nevie. Tak uvidim v pondelok, co povie pani doktorka. Ci ma uz aj vsetky ostatne vysledky, aby sme uz nemuseli cakat a mohli sa vrhnut na snazenie o bratceka alebo sestricku pre Sofinku.Prajem dobre rano nasim krasnym slecinkam, velmi Vas lubime lasenky nase.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: