Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Sofinka
 zuzana+peto   25.11.2010   16:25:02 
 RE: Sofinka
 Radka   25.11.2010   19:51:08 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   27.11.2010   06:29:50 
 RE: Sofinka
 Radka   27.11.2010   14:14:27 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   28.11.2010   12:24:53 
 RE: Sofinka
 Gabi   25.11.2010   19:40:28 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   27.11.2010   06:44:17 
 RE: Sofinka
 Gabi   27.11.2010   11:47:32 
 RE: Sofinka
 zuzana+peto   28.11.2010   12:14:17 
 RE: Sofinka
 Radka   25.11.2010   20:11:28 

  Titel : RE: Sofinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  28.11.2010 12:14:17

Ahoj Gabika, moj podrobny pribeh je vo fore poradenske forum, strana 2, pod nazvom otazka pre lekara a zadavala som ho ako zuzana. Len tak v skratke Ti napisem. O malicku sme prisli v 35 tyzdni. Zdalo sa mi dva dni predtym, ze sa menej hybe, tak sme isli na pohotovost. Tam ma dva dni sledovali na treti den ma previezli do fakultnej nemocnice a urobili akutny cisarsky rez. Mala sa narodila s tazkou anemiou, hemoglobin 24. Zila po porode len tri hodinky a odisla do neba ako anjelik. Pricina neznama.Na pitve sa nic nezistilo, vsetky vysetrenia OK. Na kazdej poradni bolo vzdy vsetko v poriadku. Tiez to nemozem pochopit, preco, zaco?????
Na genetike okrem toho v uvodzovkach spovedania nam brali aj krv a dali nam robit DNA. Este nas doktorka poslala na hematologiu a do narodneho ustavu reumatologickych chorob v Piestanoch. Na hematologii nam brali krv na vsetky mozne vysetrenia.Este vsetky vysledky nemame. Do narodneho ustavu reumatologickych chorob ma poslali preto, lebo som mala problemy s kolenami, mala som bolesti a predtym som chodievala na rehabilitaciu na ortopediu a prekonala som boreliozu.
Gabika je to velmi smutne a bolestne, ze nas postihol takyto osud. Ked vidim ako sa naokolo vsetkym moznym rodia zdrave deti, je mi zle. Nezavidim im, ale je to nespravodlive, neviem cim sme si to zasluzili. Prajem Ti vela sil aj ja. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: