Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 čítam a pačem
 marcellita   04.01.2011   22:55:51 
 RE: čítam a pačem
 zuzana+peto   08.01.2011   23:03:34 
 RE: čítam a pačem
 Andrea   08.01.2011   21:46:06 
 RE: čítam a pačem
 lenka a mato   09.01.2011   11:09:02 
 RE: čítam a pačem
 barbora a roman   09.01.2011   10:53:45 
 RE: čítam a pačem
 zuzana+peto   08.01.2011   22:54:45 
 RE: čítam a pačem
 Andrea   09.01.2011   21:10:49 
 RE: čítam a pačem
 lenka a mato   10.01.2011   17:56:11 

  Titel : RE: čítam a pačem
Autor: Andrea  ()     Datum:  08.01.2011 21:46:06

Mám tu tiež anjelika -Lukáška .Narodil sa 9.7.2009 ,už bol mrtvy ,bolo to dva týždne pred termínom.To čo som prežila sa nedá opísať,ale to tu každá vie.Ked som otehotnela veľmi sme sa tešili,lebo môj starší syn mal už 12rokov-takže to bol taký malý zázrak.A po tolkej radosti,bezproblémovému tehotenstvu,takáto rana.Veľa som tu popísala,bola som na tejto stránke každý deň.Teraz som opäť tehotná-14t-a bojím sa aj otvoriť túto stránku ,čo tu nájdem ,kto tu pribudol.Priala by som si aby nikto,aby už nikto nemusel prežiť čo sme si prežili my.Bojím sa aj preto,ako to všetko dopadne tento krát.Bojím sa aj tešiť sa.Doma sa ani o tom nerozprávame,len si sama pomaličky ,potichučky priberám,grckám atd.Predtým sa sa už rozprávali aj ako sa bude volať,mali sme pomaly aj vybraté mená,teraz nič.Na všetko je čas,na nič sa netešíme ,nič si mepripúštame.Ale všetci to tak v podvedomí vnímame,len sa bojíme prejaviť radosť navonok.Určite sme neni sami čo takto prežívame dalšie tehotenstvo po strate dietatka,je nás tu dosť.Budeme sa tešiť až ked sa drobček narodí živí a zdraví.
Lukáško,mama ta veľmi,veľmi ľúbi a nikdy na teba nezabudne.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: