Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 čítam a pačem
 marcellita   04.01.2011   22:55:51 
 RE: čítam a pačem
 zuzana+peto   08.01.2011   23:03:34 
 RE: čítam a pačem
 Andrea   08.01.2011   21:46:06 
 RE: čítam a pačem
 lenka a mato   09.01.2011   11:09:02 
 RE: čítam a pačem
 barbora a roman   09.01.2011   10:53:45 
 RE: čítam a pačem
 zuzana+peto   08.01.2011   22:54:45 
 RE: čítam a pačem
 Andrea   09.01.2011   21:10:49 
 RE: čítam a pačem
 lenka a mato   10.01.2011   17:56:11 

  Titel : RE: čítam a pačem
Autor: Andrea  ()     Datum:  09.01.2011 21:10:49

Veľmi Vám všetkým ďakujem,za vašu podporu.
Zuzka ani ja som Lukáška nevidela,doviezli ho iba pár minút pred pohrebom a my sme nevládali ,nevládali sme otvoriť tú malilinkú truhličku a veľmi,veľmi to ľutujem.Báli sme sa že to nezvládneme,uchovali sme si ho v sebe len takého, ako sme ho videli na sone a bol nádherný...
Ja aj môj manžel sme chodili skoro rok ako tiene,potom sme si povedali že sa musíme pozbierať,začali sme pristavovať k našemu novému domu ,aj ked sme to vôbec nepotrebovali.My sme len potrebovali veľa roboty a veľa starostí,aby sme konečne začali znovu žiť.To nás trochu postavilo na nohy.Stavba ešte teraz nie je dokončná,ale ja som sa minulí rok prihlásila na školu popri zamestnaní-maturitu-teraz mám len SOU.Tak som si zobrala na krk dalšiu starosť.Nebola by som ani verila že v takom vypätí v akom sme žili ,alebo stále aj žijeme,stavba ,do školy ,do roboty ,domácnosť a v prvom rade náš syn(13r)sa mi podarí otehotnieť.Tak sa to podarilo a termín mám presne tak,ako sa narodil náš Lukáško.Myslím ,že to nemôže biť náhoda,to musela biť nejaká vyššia moc,čo to tak zariadila.Aby ten začiatok letých prázdnin už nebol taký hrôzostrašný ako pred dvomi rokmi,aby sme opäť začali mať radi aj tento mesiac.
Všetkým vám držím palce a treba len dúfať že na každého sa raz usmeje šťastie,jednoducho musí.Majte sa pekne.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: