Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dietatko
 Silvia   06.06.2012   11:36:38 
 RE: dietatko
 sakti   13.06.2012   14:17:28 
 RE: dietatko
 zuom146   11.06.2012   09:06:28 
 RE: dietatko
 Miska   08.06.2012   11:11:56 
 RE: dietatko
 Lucia   06.06.2012   12:12:53 
 RE: dietatko
 zuzana+peto   12.06.2012   10:26:04 

  Titel : dietatko
Autor: Silvia  ()     Datum:  06.06.2012 11:36:38

V poradni mi zistily ze moje dietatko nedich zrobyli vysetrenia a tie im potvrdili ze plod je mrtvi. Tak mi vivolali porod a narodila sa 30 tyzdni bolo to dievcatko moja mala prncezna dala som jej meno ZUZKA. Na ten den nikdy nezabudnem je to moj najhorsi den mojho zivota 18.1.2012. Bola velmi mala na to aby odisla do neba. ja som veriaca a verim v Boha a preto ho prosim aby mi dal na nu pozor aj s panou Mariov. Mam syna ktory ma 15 rokou a mam aj dcerku ktora ma 8 rokou.Robja mi radost tesim sa z ich uspechou ale sa stale citim ako by som bola na nic.Lekarka mi povedala z by bolo dobre aby sme mali este jedno vraj je to dobre na psichyku. Velmi mi chyba vsetko sa mi zrutilo ja vie ze su na svete aj horsie pripadi a zyju dalej. Ja to robym pre svojho manzela a deti. Ja nemam kamaratki nemam sa komu postazovat ani si pitat radu.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: