Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dietatko
 Silvia   06.06.2012   11:36:38 
 RE: dietatko
 sakti   13.06.2012   14:17:28 
 RE: dietatko
 zuom146   11.06.2012   09:06:28 
 RE: dietatko
 Miska   08.06.2012   11:11:56 
 RE: dietatko
 Lucia   06.06.2012   12:12:53 
 RE: dietatko
 zuzana+peto   12.06.2012   10:26:04 

  Titel : RE: dietatko
Autor: Miska  ()     Datum:  08.06.2012 11:11:56

Mila Silvia, ked som si precitala tvoj pribeh, oci sa mi zaliali slzami a v hlave sa mi vynorili spomienky na moje dievcatko, o ktore som prisla v 40.tyz.(dali sme jej meno Monika). Bude to uz takmer 5 rokov (7.7.2007). Doma som mala 8 rocneho syna. Len vdaka nemu som sa uplne nezblaznila - nemohla som, musela som byt silna.
Velmi som tuzila po dalsom dietatku - nastastie sa mi podarilo znova otehotniet kratko po porode malej, takze sme sa skoro do roka a do dna tesili z narodenia krasneho chlapceka Miska. A aj ked sa neskor ukazalo, ze je autista, sme stastni, ze ho mame. Je to nase slniecko.
Prajem ti aby milosrdny cas zmiernil bolest a smutok, ktory teraz prezivas a aby vas pozehnal dalsim dietatkom, ktore sa narodi zive a zdrave.
Hlavne to "nesil" , netlac na manzela, nechaj to volne plynut - to co ma prist, pride.
Velmi vam drzim päste...a prajem vsetko dobre.


  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: