Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 dietatko
 Silvia   06.06.2012   11:36:38 
 RE: dietatko
 sakti   13.06.2012   14:17:28 
 RE: dietatko
 zuom146   11.06.2012   09:06:28 
 RE: dietatko
 Miska   08.06.2012   11:11:56 
 RE: dietatko
 Lucia   06.06.2012   12:12:53 
 RE: dietatko
 zuzana+peto   12.06.2012   10:26:04 

  Titel : RE: dietatko
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  12.06.2012 10:26:04

Ahoj Silvinka. Som mamou anjelika Sofinky, ktora sa narodila predcasne 24.5.2010 v 35 tyzdni tehotenstva cisarskym rezom a bohuzial na tomto svete bola len kratucko a tri hodiny po porode idisla do neba. Bolest neskutocna. Nechcelo sa mi zit. Tiez som veriaca a nehnevala som sa na Pana Boha, bola som rada, ze mi ju dal aspon kratucko.Silvi zaciatky su najhorsie , ale ver, ze casom to bude lepsie, aj ked bolest nikdy nepominie a nebude dna, aby si na svoju Zuzku nemyslela. Dalsie dietatko urcito pomoze. 25.1.2012 sa nam narodila druha dcerka Viktorka, ktora ma dnes 4 mesiaciky a je to uzasne dietatko. Strasne zive , stale sa musi mrvit a metat. Ked boli za mnou doma kolegyne z roboty, tak povedali, ze to mam za dve.Za Sofinkou chodime kazdy den na hrobik a Viktorka kazdy den pocuva, ze ma svoju starsiu sestricku v nebi. Prajem vela sil a pevne zdravie. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: