Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 treti anjelik
 Lucia   25.09.2013   19:09:09 
 RE: treti anjelik
 Jamesinka   03.10.2013   17:46:13 
 RE: treti anjelik
 Viki   10.10.2013   13:30:35 
 RE: treti anjelik
 Jamesinka   11.10.2013   18:13:20 
 RE: treti anjelik
 Viki   23.10.2013   12:45:32 
 RE: treti anjelik
 Valeria   21.10.2013   12:33:20 
 RE: treti anjelik
 Viki   23.10.2013   12:49:36 
 RE: treti anjelik
 Valeria   24.10.2013   12:25:42 
 RE: treti anjelik
 Viki   25.10.2013   08:11:38 
 RE: treti anjelik
 Kalja   21.10.2013   21:10:40 
 RE: treti anjelik
 Valeria   24.10.2013   12:17:41 
 RE: treti anjelik
 Kalja   24.10.2013   14:35:33 
 RE: treti anjelik
 valeria   28.10.2013   15:34:19 

  Titel : RE: treti anjelik
Autor: Valeria  ()     Datum:  21.10.2013 12:33:20

Lucka, Jamesinka a Viki úprimne svami spolucítim :( Ja som čakala hoci len prvé bábo a potratila som v marci, bola som už skoro v siedmom mesiaci a puto s anjelikom som mala neskutočne velké a preto som sa aj strašne dlho trápila a pravdu povediac sa ešte aj dodnes trápim hoci to nieje také intenzívne ako hneď po odchode malého Mirka. S priatelom sme sa nedávno dohodli že ešte aspoň rok nebudeme pracovať na ďalšom bábatku pretože som mu povedala tie isté slová, že sa proste bojím že ak znova otehotniem otvoria sa mi spomienky budem nekľudná pretože sa budem báť ďalšej straty a preto chcem počkať aby som sa ešte viac psychicky vyrovnala s udalosťami a aby moje psychické zdravie neovplivnilo budúce dieťatko tým že sa stále budem strachovať či sa to nezopakuje... Bolo to strašne bolestivé obdobie a celé týždne som chodila ako bez duše, na každom kroku som plakávala a plačem dodnes hlavne keď som vo vani či v posteli pretože tam na mňa najviac reagoval moj anjelik, mal rád žblnkot vody, kopal vtedy akoby bol pri mne v tej vani a šantil vo vode.. dodnes pálim skoro každú noc sviečku pretože ma v snoch neustále navštevuje a budievam sa noc čo noc pretože aj počas tehotenstva som bola na to zviknutá, že nebola noc čo by ma nekopkal až kým som sa nezobudila a nešla sa najesť :) strašne rada spomínam na to obdobie aj keď moje spomienky vždy skončia v slzách ale nikdy nezabudnem! A keďže ešte stále zo zdravotných dovodou nemožem pracovať tak sa snažím svoj čas zaplniť niečím čo som nerobila počas tehotenstva, aby som za sebou na každom kroku neťahala spomienky.. naučila som sa háčkovať, pri varení či pečení experimentujem a skúšam neznáme veci aby som úplne zamestnala myseľ.. a dávam radu, hlavne nepozerajte večerné alebo hocijaké správy.pri pozeraní správ sa pokaždé rozčúlim a skoro stále rozplačem pretože tie ženy čo tam ukazujú, ktoré zabijú svoje dieťatko alebo ho nebodaj týrajú či podobne.. je to nespravodlivé, že takýto ľudia ktorý si to vlastne nezaslúžia a majú zdravé živé dieťatko si nevážia to šťastie a mi ostatné ktoré sa na to tešíme a staráme sa o každý detajl aby bolo všetko vporiadku, nám sa nedopraje..velmi ma to zarmucuje, ale musíme sa stým proste zmieriť a užívať si život s úsmevom na perách pričom si úprimne vychutnáme každú sekundu s tými milovanými ľuďmi, ktorý tu snami ešte zostali. Musíme veriť a raz aj mi budeme mať v náručí svoje malé šťastie. Prajem pekný deň všetkým ženám a anjelikom

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: