Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 treti anjelik
 Lucia   25.09.2013   19:09:09 
 RE: treti anjelik
 Jamesinka   03.10.2013   17:46:13 
 RE: treti anjelik
 Viki   10.10.2013   13:30:35 
 RE: treti anjelik
 Jamesinka   11.10.2013   18:13:20 
 RE: treti anjelik
 Viki   23.10.2013   12:45:32 
 RE: treti anjelik
 Valeria   21.10.2013   12:33:20 
 RE: treti anjelik
 Viki   23.10.2013   12:49:36 
 RE: treti anjelik
 Valeria   24.10.2013   12:25:42 
 RE: treti anjelik
 Viki   25.10.2013   08:11:38 
 RE: treti anjelik
 Kalja   21.10.2013   21:10:40 
 RE: treti anjelik
 Valeria   24.10.2013   12:17:41 
 RE: treti anjelik
 Kalja   24.10.2013   14:35:33 
 RE: treti anjelik
 valeria   28.10.2013   15:34:19 

  Titel : RE: treti anjelik
Autor: Kalja  ()     Datum:  21.10.2013 21:10:40

Milá Valéria,
nedá mi nereagovať, ja som prišla o svojho chlapčeka v 8 mesiaci, tak ako si ty písala, aj ja som pri kúpaní, normálne aj 4 mesiace po našej strate cítila kopkanie malého v brušku. Tiež som na tom zdravotne bola veľmi zle a o psychike ani nehovorím. Veľmi som sa bála ďalšieho tehotenstva, napriek tomu, že som po bábu nenormálne túžila, priala som si otehotnieť a prespať 9 mesiacov, nevedela som ako to zvládnem. Trvalo nám dlho, kým som otehotnela, psychika pracovala (toto samozrejme nebude váš prípad, ak sa rozhodneš, vám sa to podarí na prvýkrát :)), uvidíš). Keď som zistila, že som tehotná, očakávala som strach, ale musím ti povedať, že krajšie obdobie som nemala. Našla som si dobrú lekárku, ktorá ma veľmi sledovala, každý druhý týždeň ultrazvuk, od začiatku, kúpila som si domov pásiky na diagnostiku moču, tlakomer, každé ráno som si zrobila vlastnú poradňu :))), veľa, preveľa som spala, hlavne cez deň, v noci som varila a pozerala telku, ako sova, dala som sa od začiatku vypísať, čo som vlastne aj musela, a teraz máme krásneho, zdravého, a hlavne kľudného chlapčeka. Naozaj, naozaj tehotenstvo bez stresov, bez strachu. Uvidíš, keď to príde, tak sa sústredíš na bábo, že ťa ani nenapadne, že to môže zle dopadnúť. Držím palce, var, peč, háčkuj, oddychuj, uzdrav sa a šup ho na to. Všetko bude dobré, uvidíš. A ja správy nepozerám dodnes, lebo pri niektorých príspevkoch týkajúcich sa detí, dostávam vyrážky. Tak bozkávam a držkaj sa, ako sa hovorí tá fráza, čas je najlepší lekár, je to pravda, viem, že sa mi to teraz ľahko hovorí, ale ver mi, neprejde deň, aby som nespomínala na nášho anjelika Adriánka, bola som na tom naozaj veľmi zle psychicky, aj zdravotne po tom, čo sa nám to stalo. Trvalo nám to dlho, preto ti to píšem z vlastnej skúsenosti na povzbudenie.

Milá Lucinka, držkám palčeky a myslím na teba.

Adriánko, ľubkáme ťa, maminka, tatinko a tvoj brácha za všechny peníze Šimonko.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: