Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 cítim s Vami
 Martina Marušicová   11.12.2003   12:23:47 
 RE: cítim s Vami
 Laura   12.12.2003   14:19:36 
 RE: cítim s Vami
 Denisa   14.12.2003   20:52:53 
 RE: cítim s Vami
 Laura   15.12.2003   01:24:22 
 RE: cítim s Vami
 Denisa   15.12.2003   17:15:10 
 RE: cítim s Vami
 Laura   15.12.2003   18:20:34 
 RE: cítim s Vami
 Martina   12.01.2004   08:40:29 
 RE: cítim s Vami
 Jana   16.12.2003   22:46:54 
 RE: cítim s Vami
 a?a   15.12.2003   19:45:10 
 Do not feed the trolls!
 Misa   15.12.2003   20:33:18 
 ... mrzí ma to..
 Denisa   18.12.2003   20:05:20 

  Titel : RE: cítim s Vami
Autor: a?a  ()     Datum:  15.12.2003 19:45:10

Mila Laura.
Myslim,ze tvoje slova moze ospravedlnit len tvoja nevedomost.
My tu nedramatizujeme,my tu smutime a spomyname a tesime sa.
My sa nezasivame-tvoje slova:nesedime doma a nefnukame ,ale dalej pracujeme a mame dalsie deti.Starame sa o tie, ktore sme mali pred a aj po strate dietatka(hoci este nenarodeneho).
Ja sama pracujem,mam dcerku a robim este vselico ine......ale to vsetko este neznamena,ze sa nemozem delit o svoj smutok,ci radost s ludmi,ktori vedia co prezivam.
Ver mi, ani keby som pracovala 24 hod denne nezmensilo by to moju bolest so smutku za mojimi dvomi anjelikmi.
Ano,je mozne,ze ked budem mat 59 a moja dcerka sa ma na to opyta,aj ja jej poviem,ze sa to stava.....ale nie teraz.
Zamysli sa tiez nad moznostou,ze ti mamka takto odpovedala preto,aby ta ochranila .Aby si ty nesmutila ako ona volakedy a aby si ty bola mozno tvrdsia k zivotu .
Mozno sa len bala tvojej reakcie a zlahcila to...preslo uz predsa vela rokov.
Teraz je ten cas ked nas to boli,teraz sa z toho chceme niejakym sposobom dostat a az po rokoch povieme: to sa stava.Ty tiez nevies ako to tvoja mamka prezivala vtedy.

A to ,ze vychovu dietata matkou na materskej nazyvas flakanim,uz ani nebudem komentovat.
Uvedom si,ze ani najlepsia opatrovatelka nemoze nahradit tomu malemu cloviecikovi mamku.
Neodsudzuj ludi za to,ze sa snazia vyrovnat so smutkom,ktory si ty nikdy neprezila.So srdca ti vsak prajem aby si nas pochopila aj bez takejto straty s akou sa my musime vyrovnat.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: