Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   26.01.2004   22:56:54 
 Pro Jiti.
 Jan   15.04.2004   18:00:30 
 Pro Jana
 Jiti   27.04.2004   18:54:45 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Petra   30.01.2004   09:37:08 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Milka   29.01.2004   19:20:05 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   30.01.2004   11:06:21 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Martina   28.01.2004   09:54:51 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Aťa(30)   27.01.2004   09:24:12 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   29.01.2004   10:25:29 

  Titel : PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
Autor: Jiti  ()     Datum:  26.01.2004 22:56:54

Mile maminky vsech techto Andelicku,
Na tuto stranku jsem i Ja narazila ciste nahodou...a jsem moc rada,ze existuje...
Cetla jsem tu par pribehu,videla vase prani a prenadherne prani pro andelicky..ze vseho jsem plakala...nedavno,pred jeziskem a na adrese jezisek,jsem potkala divku,kterou postihl stejny osud jako vas vetsitnu...jsme kamaradky a Ja doufam,ze ji budu moci pomoci,kdyz to bude potreba..az ji povim o teto strance,treba napise svuj osud a pribeh..
A ted k tomu memu,jsem mlada,nemam deti,ale presto me neco trapi...Kazda tu vzpominate na detatko,Vite jak ja bych toto chtela slyset od sve Matky?Jak bych chtela vedet,ze sedela u me postylky a bojovala za muj zivot?Jak plakala,kdyz ji lekari rekli,ze mozna umru?Ta nebyla jako vy,ale po narozeni me odlozila do kojeneckeho ustavu-narodila jsem se s vrozenou vadou(otoceny mocovy mechyr a jedna nefungujici ledvina)..po dvou letech jsem se ocitla u ni doma,zdrava a normalni-dekuji lekarum!! a tim zacalo me peklo...presne 23.12.na me osmnacte narozeniny me vyhodila z domu....rikala,ze ze mne nikdy nic nebude,mozna tak stetka na ulici....nevim,proc,myslim,ze me nenavidela cely zivot..po ZS jsem udela zaverecne zk.na zahradnicke skole,pak nastoupila znova na stredni skolu a v roce 2002 jsem odmaturovala,nevidela muj maturitni ples,odjela jsem do ciziny ani netusi,kde se nachazim..(kde jsem i nyni)a letos se hlasim po dvou letech na VS? je to stale malo?Nekourim,piju prilezitostne,mam bajecneho kluka-po dlouhe dobe-(ktery na me VERNE ceka az se mu vratim z ciziny)Jsem -jak plno lidi rika-nadherna holka,ktera by mela delat modelku..samozrejmne jsem mela plno starosti,ale nikdy jsem si nepripustila,ze bych udelala nejakou spatnou vec..naopak,snazila jsem se sama ci za pomoci dobrych lidi jit dal....Je to pet let,co jsem matku nevidela,kdyz me potkala,delala ze me nezna...mam na ni neskutecny vztek,nenavidim ji a ikdyz jsem "zdravotni sestra"ona je jedina,ktere bych nepomohla..netajila jsem se s tim ve skole,nikde.Kdyz hlidam deti,ktere me nekdy pekne zlobi,slysim,jak mluvim jako ona kdysi mluvila ke mne..nenavidim ji jeste vic...Bojim se mit dite,partnera-bojim se samoty a hlavne nejvic se bojim,ze svemu diteti bych ublizila jako ona me...miluju male deticky,moc jsem si prala pracovat v kojeneckem ustavu,ale bojim se vlastniho detatka....Jsou dny,kdy me boli u srdce,ze nemam svou vlastni mamu...jsou z toho hodiny place,mam par maminek(pritelova,kamaradky i ta v te cizine)ale vim,ze nebude nikdy moje...a otec?Je to podobne,alespon si posleme sms k narozeninam.....Co jsem ji udelala,ze me nemaji radi?Myslite,ze place,ze se ji styska?ze si na me nekdy vzpomene?asi ne,nemame spolu ani jeden pozitivni zazitek,ktery by nas spojil....vlastne se sni nechci zpratelit,promeskala ma leta,kdy jsem ji nejvic potrebovala...
Preji Vam vsem,at vase deti jsou to nej.ve vasem zivote!At jim date lasku a hlavne je naucte rikat"mam te rad"rikejte jim,ze je milujete,ze je mate radi a ze jou pro vas vsim....me to naucila kamaradka a rikam to kazdemu,koho mam opravdu z lasky a ze srdicka rada..mej te se Andelsky a Take zdravim vsechny ty Andelicky a tu maminku,ktera tyto stranky vytvorila....s laskou Jiti

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: