Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   26.01.2004   22:56:54 
 Pro Jiti.
 Jan   15.04.2004   18:00:30 
 Pro Jana
 Jiti   27.04.2004   18:54:45 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Petra   30.01.2004   09:37:08 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Milka   29.01.2004   19:20:05 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   30.01.2004   11:06:21 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Martina   28.01.2004   09:54:51 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Aťa(30)   27.01.2004   09:24:12 
 RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
 Jiti   29.01.2004   10:25:29 

  Titel : RE: PRO VSECHNY MAMINKY!!!!!!
Autor: Jiti  ()     Datum:  30.01.2004 11:06:21

Ahojky Milko,
dekuju Ti i Pete...
Psala jsem Ti na email:-)ale asi byl spatny?
A ted ty jsi napsala me...
Nase pribehy jsou velice podobny,jak je to mozne,ze hodny clovek si musi prozivat takove peklo...Me cekalo tez rozcarovani,kdyz jsem se poprve po roce vratila z Norska..Samozrjme mi nikdo nepsal z rodiny.ale v te chvili jsem to neunesla,myslela jsem si,jak jim budu chybet a ze se vse zmeni a budou treba stastni,ze jsem ziva a v poradku..Ne...Ja jsem to neunesla,priznam se,byla jsem tak slaba,ze jsem skoncila na vyzive,jidlo je muj mensi problem,ale prosim,nerikejte mi nic:-)jsem ok!!Otec sa na mne vykaslal tesne pred odjezdem,kdy jsem si myslela,ze mi pomuze,Matka si tenkrat vzala od Brasky adresu a nikdy nenapsala...Otec je nevlastni,adoptoval mne a matka mi to vpalila do oci na ty me uzasne 18 narozeniny...Babicka,ke ktere jsem se odstehovala je matkou Otce...jeste po pul roce meho odjezdu do NO jsem od ni slysela vycitky,ze otec se o mne vzdy staral a ja ho odmitam....Nejevil zajem,kdyz jsem prijela,volala jsem mu,abych udelala radost babicce a on se pak neozval....Matka?Vubec nic,vlastne nevim,jak vypada....pet let je dlouha doba...Kdyz me bylo 17,nasla si v praci kamaradku Natasu-22 let a chodily stejne oblekane,ucesy a proste byly skvele kamosky a Ja neskutecne zarlila,tak moc jsem si prala byt jako Ona.. o me rikala,ze jsem nezvladatelna a do ustavu aj.)vtip je,ze kazdy rika,ze jsem asi z jineho sveta:-)tak hodna holka:-)Natasa me litovala a hlavne moji matku...Nenavidim Vanoce,me snad jedine vanoce,ktere kdy byly nadherne,se udaly min. rok zde v NO s rodinkou(jsou to cesi)Tu mamu tady miluju,obdivuji a nejhorsi je,ze za 4 mesice konci muj pobyt zde,asi to bude moc tezke,az si uvedomim,ze tato rodina bude daleko...dodali me tolik sebevedomi,ze jsem ze zacatku myslela,ze to neunesu,byla jsem stastna,ze jsem poznala na par mesicu Rodinu...Kdyz jsem 11.9.2002 opoustela CR,kdy jsem uz sve sily mela na vlasku,rikala jsem si,ze uz ted vse musi byt lepsi..a bylo...A Ja jsem stastna!!Ze zacatku jsem si rikala,ze si najdu Nora a zustanu tady,smazu CR,ale nejde to..mam tam kluka,On je jediny,ktery me drzi v Cechach,styska se mi po nem a Ja ho velice miluju a on chape,proc jsem tak dlouho zde-"uzivam si rodinu"ale slibila jsem mu,ze se jiz vratim..kdyby neexistoval,jela bych opet do ciziny....vim,tusim,ze se jednou do teto pohadkove zeme vratim....mozna az dostuduju:-)
U sve matky jsem se tolikrat snazila,prosila i kyticky ji nosila jak naivni nana,uz to nikdy neudelam,jen o ni zacne nekdo mluvit(babi,braska i muj pritel)rozklepu se,mam z ni hruzu...(ptala jsem se,zde,zda mam patrat po puvodu me matky a otce o kterem nic nevim,neb pochazi z Cierne nad Tisou??!(jaky muze mit matka duvod,kdyz ani do matriky neuvede otce ditete?

Milka,preju Ti aby jsi znova byla tehotna a narodilo se ti krasne a zdrave baby!!!Take Ti budu drzet palecky!!!
Pa vsem Jiti

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: