Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 prosim o radu
 eva   24.04.2006   10:01:02 
 RE: prosim o radu
 lenka   13.05.2006   17:04:50 
 RE: prosim o radu
 Eva   13.05.2006   19:29:48 
 RE: prosim o radu
 lenka   13.05.2006   20:41:25 
 RE: prosim o radu
 Eva   14.05.2006   19:55:06 
 RE: prosim o radu
 lenka   16.05.2006   21:29:52 
 RE: prosim o radu
 lenka   13.05.2006   16:53:46 
 RE: prosim o radu
 Jana   24.04.2006   10:35:53 
 RE: prosim o radu
 eva   24.04.2006   11:36:42 
 RE: prosim o radu
 Jana   24.04.2006   13:20:32 
 RE: prosim o radu
 eva   24.04.2006   16:08:24 
 RE: prosim o radu
 Erika   24.04.2006   23:23:44 
 RE: prosim o radu
 eva   25.04.2006   08:28:25 
 RE: prosim o radu
 Erika   25.04.2006   22:46:02 

  Titel : RE: prosim o radu
Autor: lenka  ()     Datum:  13.05.2006 16:53:46

ahoj evi! Keď som čítala tvoj príbeh pochopila som o čom chceš napísať. Patrím k tým čo majú taký istý problém. Pre informáciu ti len poviem, že mne sa to stalo 3x. v 24.tt. Prvýkrát som z ničoho nič dostala kontrakcie porodila som do druhého dňa, no na prežitie nebola šanca záver "odborníka" znel prekonaná infekcia, ale aká nikto nevedel ani sa nič nezistilo dieťatko by bolo zdravé nič sa nedeje, pokračujte. Druhýkrát Po 3 rokoch sa všetko zopakovalo. keď som počas tehotenstva zdôrazňovala, čo sa mi stalo znelo "to bolo dávno a keď sa nič nezistilo prečo by to malo zle dopadnúť". Ale predsa. Záver "asi vám pomôže cerclage" PO pol roku som otehotnela v 16,t.t mi bola nasadená cerclage no podotýkam, že len tak tak som si vybavila rizikové tehotenstvo. A keďže som mala nasadený steh, čo by sa už len také mohlo stať. Ale predsa. V 24.tt.sa to zopakovalo bez kontrakcii, bez bolesti. No ja som pocítila akýsi zvláštny pocit ako keby mi padalo bruško tak som radšej šla do nemocnice. Keď mi povedali, že nemám steh, myslela som si, že sa mi niečo stane, že ja to už asi neprežijem. Okamžite pre záchranu dieťatka urobili sekciu. Bábo nám žilo týždeň. No určite si vieš predstaviť, že bojovať o dieťa v 24,tt nie je ľahké.Aký bol tentokrát záver: "asi pravdepodobne máte niečo s krvou alebo so zrážanlivosťou." V tom okamihu skončila moja komunikácia so spomínanými "odborníkmi". Vedela som, že tam sa stalo úplne niečo iné. Nakontaktovala som sa na iných lekárov, po prvom vyšetrení ma ubezpečili, že môj problém je veľmi viditeľný v extremne krátkom a pootvorenom krčku a jeden steh to nezachráni a sklon maternice je v oblasti krížovej nie brušnej čo taktiež môže robiť problém. Odporučanú mám taktiež cerclage dvojitú ešte pred plánovaným tehotenstvom. Taktiež zisťujem a hľadám skutočne odborníka, ktorý má s tým skúsenosti a ktorý s presnosťou vie povedať, že v čom to riziko je. Bludov som sa napočúvala dosť a taký odborník s akým som sa strela ja môže byť každý.Dúfam, že ti nemusím opisovať moje pocity keď som sa dozvedela niečo v tom zmysle, že jeden steh nestačí, treba dva. Koľko som si musela vytrpieť a koľkokrát som sa musela pozbierať a ísť ďalej. No to čo som prežila mi dalo do života veľa.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: