Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 a znova
 ada   07.11.2009   19:25:10 
 RE: a znova
 Maja   12.11.2009   18:37:13 
 RE: a znova
 ada   15.11.2009   16:01:57 
 RE: a znova
 Mirka   09.11.2009   23:22:39 
 RE: a znova
 Erika B.   08.11.2009   14:30:40 
 RE: a znova
 ada   08.11.2009   15:15:22 
 RE: a znova
 Erika B.   09.11.2009   21:25:15 

  Titel : a znova
Autor: ada  ()     Datum:  07.11.2009 19:25:10

Ahojte všetky smútiace maminky.Tak po štyroch mesiacoch som tu znova.Vtedy som písala,že som potratila naše prvé bábätko,na ktoré sme sa s manželom tak veľmi tešili, a teraz je to tu znova.Vo štvrtok som pošla na pohotovosť s maličkým krvácaním,a aj so strachom, lebo som to už raz prežila.Dali ma na posteľ, napichali injekciami a nechali ležať.Vraj to vyzerá celkom dobre.Ale hodinu,čo hodinu som začala viac krvácať, začala som mať bolesti ako pri menzese, a k večeru až také neznesiteľné k?če, že som nemohla ani ležať, ani chodiť.Krvácanie také ako silnejší menzes.Dala som si teda zavolať službukonajúcu doktorku,ktorá ma prezrela.Nakoniec ma vykričala,že len stresujem, že je všetko v poriadku,že sa tvárim,ako by som to dieťa nechcela,to krvácanie je vraj normálne, a že ona tam vidí plodík,ale mi nevie povedať, či ešte žije a tak ďalej.Dali mi silné injekcia,po ktorých som zaspala a trochu upokojila.Krvácanie neprestalo,ráno ma prezrel primár, a povedal mi,že to čo tam bolo ešte večer,už tu nieje.Že som bola asi cikať a samo to zo mňa vypadlo, čo nieje pravda,lebo som spala celú noc a nebola som ani na wc.Takže verdikt znel:KYRET.Od začiatku som vedela,že to k ničomu dobrému nevedie.Dúfam,že to bolo v mojom živote posledný krát.Už by som toho asi viac nezvládla.Nikomu na svete by som to nepriala prežiť za 4 mesiace 2 potraty.Držím všetkým palce, nech je takýchto prípadov čo najmenej.ada

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: