Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 a znova
 ada   07.11.2009   19:25:10 
 RE: a znova
 Maja   12.11.2009   18:37:13 
 RE: a znova
 ada   15.11.2009   16:01:57 
 RE: a znova
 Mirka   09.11.2009   23:22:39 
 RE: a znova
 Erika B.   08.11.2009   14:30:40 
 RE: a znova
 ada   08.11.2009   15:15:22 
 RE: a znova
 Erika B.   09.11.2009   21:25:15 

  Titel : RE: a znova
Autor: Erika B.  ()     Datum:  09.11.2009 21:25:15

Mame doma parik. Takze nam to po tych neuspechoch a nemoznosti otehotniet vyslo uplne prirodzene (ziadne IUI, ani IVF). Z pristupu lekarov si nic nerob (aj ked mne sa to povie). Ja sama ma neprijemnu skusenost s doktorkou, ktora sa len na mna pozrela (nevysetrila ma a ani sa ma nic nespytala) a povedala:"ved to je jasne! Vy vzdy na 60% potratite a tych zvysnych 40% sa vam nemoze narodit zdrave dieta". Podotykam, bolo to po 2. potrate a ja som neskor potratila znova. Tak som si hovorila, ze mala pravdu. Ale potom som natrafila na jednoeho skveleho lekara, ktory sa ma opytal, ze preco uz nechodim k tej spominanej dr.Tak som mu povedala, co sa mi udialo. On sa zacal strasne smiat a povedal, ze lepsi vtip o dr., ktora sa zaobera neplodnostou nepozna. A hned mi povedal, ze mam vsetko, co zena potrebuje k tehu mat (vajecniky, vajickovody a maternicu) a to je 50% upsechu. Teraz len dotiahnut tych zvysnych 50%. A vidis podarilo sa. Este som medzitym zacala chodit k jednemu liecitelovi, ktory mi x-krat povedal, ze deti mat budem, ze on to vidi, len ze si to budeme s manzelom "trosku" odtrpiet za hriechy spachane v minulom zivote. A tiez som stretla jednu staru ciganku, ktora mi povedala, ze mam velke trapenie (to bolo po 2. potrate a navyse mi dr. povedal, ze mam 2 myomy), ale ze ona vidi tiez deticky - chlapca a dievca. Nikdy som sa nad tym nezamyslala, mala som k tomuto svetu vestieb, minulych zivotov taky flegmaticky postoj... ale nastartovalo ma to. Ved ked mi to povedalo tolko ludi, tak raz to predsa muselo vyjst. A vidis: mam deti - chlapca a dievcatko. Uz budu mat 16 mesiacov. Presne podla vestieb. Cesta za nimi bola dlha, hrbolata a klukata. Ale nevzdala som to. Takze, Adka, nevzdavaj ani ty! Budem drzat palceky! A velmi mi pomohli aj anjeliky a stranky, kde si baby v tychto veciach pomahaju! Drzim palceky!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: