Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 a znova
 ada   07.11.2009   19:25:10 
 RE: a znova
 Maja   12.11.2009   18:37:13 
 RE: a znova
 ada   15.11.2009   16:01:57 
 RE: a znova
 Mirka   09.11.2009   23:22:39 
 RE: a znova
 Erika B.   08.11.2009   14:30:40 
 RE: a znova
 ada   08.11.2009   15:15:22 
 RE: a znova
 Erika B.   09.11.2009   21:25:15 

  Titel : RE: a znova
Autor: Erika B.  ()     Datum:  08.11.2009 14:30:40

Adka, je mi luto, co si musela prezit. Viem ake to je - neistota, strach, bolest... No nie je rozdiel potratit 2x za 4 mesiace alebo za 2 roky (u mna bol najmensi rozdiel 7 mesiacov). Hrozne je to, ze zena vobec potrati. Ja sama som po 3 potratoch, 3 kyretoch a pri 4. tehu som si "odtrpela", vystresovala svoje. 3x som lezala v nemocnici, 2x s krvacanim a raz som sa uz otvarala. Na kazde sono som isla s placom, noc pred nim som nikdy nespala, vzdy sa mi tak strasne triasli ruky... Bolo to hrozne. Ale bola som rozhodnuta, za svoje deticky (v tom 4. tehu to boli dvojicky) bojovat. A povedala som si, ze nech sa deje, co sa deje, na dalsi kyret nepojdem. A vyslo to.
Mas narok na rozne vysetrenia (ja sama som tu uz x.krat o nich pisala). Mozno sa aj u vas najde nejaka pricina preco k tomu dochadza. A mozno to bude chciet len cas. Nie, nikdy nezabudneme na nase deticky, ale budeme sa tesit na tie ktore medzi nas pridum (v mojom pripade uz prisli amozno, ktovie...este by som aspon jedno brala ;))
Drzim palce!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: