Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 a znova
 ada   07.11.2009   19:25:10 
 RE: a znova
 Maja   12.11.2009   18:37:13 
 RE: a znova
 ada   15.11.2009   16:01:57 
 RE: a znova
 Mirka   09.11.2009   23:22:39 
 RE: a znova
 Erika B.   08.11.2009   14:30:40 
 RE: a znova
 ada   08.11.2009   15:15:22 
 RE: a znova
 Erika B.   09.11.2009   21:25:15 

  Titel : RE: a znova
Autor: ada  ()     Datum:  08.11.2009 15:15:22

Milá moja.Tak si ma potešila.Dnes mi bolo povedané,že teraz som akási pokojnejšia,ako prvý krát.Tak som si povedala,že nebudem plakať,aj keď som bola dnes na omši a slzy sa mi tlačili samé do oči,ale že nejako to musím prežiť.A super je to,že mám milujúceho manžela,ktorý ma vie podržať,že raz sa svojho vytúženého dieťatka dočkáme.Tiež mi je ľahšie,keď si pomyslím,že máme dvoch anjelíkov,ktorí na nás dávajú pozor, aj keď je to veľmi,veľmi ťažké.Veď ti to nemusím vysvetľovať,sama vieš,čo všetko žena musí prežiť.Len ma zaskočil prístup doktorky,ktorá namiesto slovka útechy, po mne ziapala ako nepríčetná.Ale oni majú takýchto prípadov každým dňom dosť,tak im je to asi jedno.Tento posledný polrok bol pre nás oboch(mňa,aj manžela) veľmi ťažký,tak uvidíme,čo prinesia čas.Tak ti blahoželám k detičkám.Chlapci,či dievčatká? A koľko už majú? Pozdravujem a ďakujem za podporu.Pa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: