Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Dilema...?
 Jana   27.04.2010   22:36:32 
 RE: Dilema...?
 evit@   09.05.2010   23:20:07 
 RE: Dilema...?
 Jana   29.04.2010   10:51:02 
 RE: Dilema...?
 Katarína   28.04.2010   17:11:38 
 RE: Dilema...?
 andrea   28.04.2010   15:46:45 
 RE: Dilema...?
 Judita   28.04.2010   11:35:08 
 RE: Dilema...?
 Gabca   10.05.2010   19:08:26 
 RE: Dilema...?
 Martina   28.04.2010   11:58:17 
 RE: Dilema...?
 Martina   28.04.2010   11:58:16 
 RE: Dilema...?
 jeane   27.04.2010   22:57:11 

  Titel : RE: Dilema...?
Autor: Katarína  ()     Datum:  28.04.2010 17:11:38

Ahoj Janka, takýmto otázkam sa nedá vyhnút a velmi ťažko sa nám s tým žije.Ja zo začiatku, ked sa ma niekto spýtal kolko mám deti, tak som povedala, že mam dve a prvá dcérka mi zomrela.Ale tak isto ako Ty som nechcela byť tá ktorej zomrelo dieťatko a videla tie lutostivé pohlady.Povedala som si, že nechcem aby mi niekto niečo ulahčoval v živote len preto že mi zomrela malá.Chcela som sa zaradit do života po velmi dlhej dobe.A tak po siedmich rokoch som dospela do štádia, kedy som pochopila, že hovorit o tom, že mi zomrela malá chcem len ludom ktorí stoja za moje priatelstvo.Určite nie niekomu koho nepoznám.Trápila som sa tak isto ako Ty s tým, že zapieram moju lásku, ktorú nekonečne milujem, ale teraz viem, že ona sa takýmito hlupostami nezaoberá.Je dôležité, že máme jedna druhú aj ked nie sme spolu a to či o jej existencii bude niekto vediet bude to človek ktorému budem verit a nebude ma lutovat.Lebo hrdinka bola ona a statočne bojivala a ja si nemusím pred nikým nič dokazovať.Zo začiatku je to ťažké, lebo tá bolesť je taká velká a neznesitelná, že aspon takto to človek trošku ventiluje.Príde čas kedy sama budeš cítit, ako je to pre Teba lepšie.Skús si nájst spriaznenú dušu a ked Ti je tažko vyrozprávat jej bolesti.Verím, že pomaličky sa do toho dostaneš a bude to v pohode.Treba na to čas a Ondrík sa na Teba pozerá aká je jeho maminka šikovná a štastná.Mne to dlho trvalo pochopit, ale ked si nájdeš vztah s Ondríkom a budeš sa s ním rozprávat tak nebudeš musiet každému všetko vysvetlovať.Prežila si si toho velmi vela a tak nemusíš ešte niečo vysvetlovat ludom ktorí su povrchní.Ale to už si sama budeš vediet separovať čo je pre Teba lepšie.Milá Janka prajem Ti aby srdiečko sa pomaličky vyliečilo a mohla si žit normálny život len v inom leveli, lebo už to nebude tak ako predtým.Som sa nejak až moc rozpísala.Nie si sama Janka a máš presne také isté pocity ako väčšina z nás čo sme tým prešli.Stačí ak napíšeš a môžeš sa vyrozprávať, prajem pekný den, Katarína.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: