Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Prečo nás ešte viac trápia?
 Judita   23.06.2010   13:36:23 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Petra+Milan   24.06.2010   12:01:43 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Judita   24.06.2010   14:05:11 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Petra+Milan   03.07.2010   19:41:36 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 irena   23.06.2010   20:22:44 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Jana   23.06.2010   15:39:15 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Janka   29.06.2010   07:50:37 
 RE: Prečo nás ešte viac trápia?
 Judita   29.06.2010   09:22:20 

  Titel : RE: Prečo nás ešte viac trápia?
Autor: Petra+Milan  ()     Datum:  03.07.2010 19:41:36

Awoj to mas pravdu zistila som to aj ja ked mi zomrel stry oterc tak na kare sa vsetci najmä muzi bavil o veciach ako fudbal a tak tak vtedy som sa cudovala aky boli v dome smutku a zrazu ako by sa nic nestalo...A aj tym sa to viac potvrdilo ked som prisla o Dsvidka...Mam 24 rokov a uz skor som chcela mat babetko ale priatel stale ze nemame kde byvat a nie su peniaze a ja ze nikdy lepsie nebude a ked sa vedia postarat o svoje deti iny a nemaju ani to co my tak preco by sme nemohli...Potom som si povedala ze nebudem uz o tom vraviet a ked bude chciet babo tak bude....A ked bol november 2009 a ja som nedostala som si urobila test a boli tam 2 ruzove ciarky bola som stastna ale aj nestastna lebo moji rodicia s mojim viberom priatela nesuhlasia a vedela som ze budu chciet aby som ho dala prec...Po zisteni som sla k doktorovy ktory to potvrdil a bola mi vystavena teh. knizka....vsetko bolo ok do prace som chodila as do decembra 14. kde som sa dala vypisat lebo dost casto mi bolo zle...Mame som povedala ze som tehotna a ze som v 3 mesiaci a ona ze si ho dam prec a ja ze nie tak ma potom vyhodila z domu bola som u priatela len asi mesiac to ale este pred decembrom...Potom ma volal otec domov a tak nakoniec vsetko ok len taske sa bolo stretavat s priat. lebo dnu ho nechceli pustit a ja som musela chodit na chodbu a vonku aj ked bola zima a aj ked som bola troska chora ...Co sa mi to vobec nepacilo a im to asi bolo jedno...Teho. bolo v poriadku ziadne problemi len sem tam vracanie a nizky tlak ani na ult. nebolo nic zle vsetko dobre...Len som sa velmi hnevala na doktora le bo len 2 krat robil ult. ANI MA NECHCEL POSLAT DO NEMOCNICE V POSLEDNOM MESIACI CO BY SOM MALA...A tak ked som bola v 35 a pol mesiaca som sla do nemocnice vypisali kartu urobili visetrenie ozvy boli dobre len na konci sa male troska hybalo tak neviem ci to bolo zle lebo doktorka sa opitala co to tam znamena tie ciarky a ja ze sa hybalo tak sa cudne zatvarila...potom ma pozrela a zistila ze som bola otvorena na 1.5 palca a nakoniec ma objednala na 26.5.2010...Sla som domov vsetko bolo dobre as do nedele vecera a uz v pondelok som necitila pohybi ci skor som myslela ze citim ale to uz asi len plavalo a nic ine ...tak v utorok som sla do nemo. to som bola uz 36 tt ze necitim pohyby a vedela som ze je uz mrtve mala som ten pocit tak urobili ozvy kde nic nenasli poslali ma na 4 porodne tam som bola na ult. kde nic nenasla dok. tak volala ine ktore sa pozreli a vsetko tam pozerali a vraveli ze vsetko je dobre ale srdiecko sa pretinalo s mojim bitim tak si mysleli ze to je jeho ale nie uz bolo naozaj mrtve..Tak som tam musela ostat vypisala mi papiere prezliekla som sa dali mi klistir a zacali vyvolavat aby som mala kon...Nepomahalo mi to tak som tam ostala na noc a na druhy den znova to iste aj injekcie dostala som 1 na izbe ktora uz ucinkovala tak ma previezli dole tam ma nechali v kotrakciach kde ma sledovali na kolko som otvorena znova ma precistili a dali 2 injekciu to bolo 13 hod a o 13:05 ma zobrali na kozu kde som rodila klasickym porodom...bolo to bolestive niake nadsrihnutie ...porodila som babo aj s placentou a doktor studoval s inym dokt. a sestr. zhodli sa na tom ze vsetko bolo ok a malo pupocnu snuru okolo krku ale to nie je pricina smrti to vraveli...tak som dala suhlas na pitvu ...bol to chllapcek a meno som mala pren davidko meral 1380 a dlhy bol 45 alebo 47 cm....sla som domov o 3 dni...o taky tyzden som sla do nemocnice znova po papiere ktore nam dali na matrike aj pitevnu spravu a rodny list...tam sa uvadza ze zomrel s chorobnej priciny ale este nie su visledky aka to mohla byt nie je to uzavrete tak neviem...tak cakam kedy to uzavrie patologicka ....mam aj obavi ze ci vlastne to bude uzavrete....xci urobila vsetky vysetrenia ked to ne je uzavrete a ci vobec nieco zistila...neviem si vysvetlit aka choroba ked vsetko bolo dobre aj zdrabe bolo tak neviem si to niako dat do suladu....moj priatel sa ties s tym zmieril a nema potrebu o tom rozpravat a ze vran nan ho nemysli pitala som sa ho a troska ma to rani...asi som s nasej rodiny jedina ktorej chyba ...milujem ho nadovsetko a vzdy budem....posielam ti pusinky anjelik moj

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: