Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   08:44:16 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   16.09.2010   20:12:30 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   23:22:47 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   11:58:29 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   17.09.2010   19:40:24 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   21:54:06 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   19.09.2010   22:44:32 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   20.09.2010   08:40:41 

  Titel : Anjelik LUKÁŠKO
Autor: Iveta  ()     Datum:  16.09.2010 08:44:16

Milí moji anjelikovia,Lukáško dnes by si mal rok a tri mesiačiky.Stanko by mal tri roky a tri mesiace.Včera a aj dnes je deň,kedy chodíme s tatinom po cintorínoch a kamenárstvach a vyberáme Ti(Vám)pomníček.Ja by som najradšej nedala robiť nič,aby som mala bezprostredný kontakt aspoň s tou zeminou,ktorá Ťa prikrýva.Veď ju každý deň hladím,robím na nej krížiky,plačem pri nej a milujem Vás pri nej moji maličkí.Vaša teta v pondelok porodila Vašu sesterničku.Och aké bolestné sú pre mňa chvíle pozerania sa šťastných rodičov.Tolko výčitiek,ktoré som adresovala pánu Bohu,Bože prosím Ťa odpusti mi to.Tak moc som chcela túžiť po živote a posledných 15 mesiacov túžim len po smrti.Žijem minulosťou aspoň vo svojich pre mňa príjemných myšlienkach.Možno sa okrádam o to ,čo má prísť,ale ja mám takéto pocity.
LUKÁŠKO A STANKO,TO,ŽE STE ZOMRELI,NEZNAMENÁ,ŽE STE MA OPUSTILI,LEN STE NÁS PREDBEHLI.VELMI VÁS MILUJEM A NOSÍM VÁS NEUSTÁLE VO SVOJOM SRDIEČKU.VYPROSTE NÁM U PÁNA BOHA DAR DIEŤATKA,PROSÍM A ĎAKUJEM.............MAMINA

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: