Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   08:44:16 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   16.09.2010   20:12:30 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   23:22:47 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   11:58:29 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   17.09.2010   19:40:24 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   21:54:06 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   19.09.2010   22:44:32 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   20.09.2010   08:40:41 

  Titel : RE: Anjelik LUKÁŠKO
Autor: Iveta  ()     Datum:  17.09.2010 19:40:24

Ahoj Zuzka,pekné slová.Máme dosť toho podobného s viacerými maminami.Aj ja sa snažím chodiť dva krát denne za Lukáškom,ale stane sa mi niekedy pár krát do mesiaca,že tam idem len raz denne a potom mám výčitky,že čo som za mamu,ked nejdem za svojim anjelikom.Mne tento týždeň nepadlo dobre,ked jedna pani,ktorá má tiež pochované bábätko nám povedala,"no čo už,mali sme mu vystrojiť svadbu,tak sme mu dali robiť pomníček".Buď bola už zmierená so stratou,už to je pár rokov v ich prípade,alebo ja vidím svet čierno.My sa doma takmer vôbec o Lukáškovi nerozprávame a to mi je velmi luto a v rodine sa o ňom úplne vôbec nerozpráva,dokonca im aj vadí,keď chcem túto tému začať,tak už sa o to ani nepokúšam.Ako náhle teraz dopíšem,utekám za Lukinkom a moc sa tam teším.Porozprávam mu všetko,pomodlím sa,vyplačem sa,rozlúčim sa s ním a s neochotou idem domov.Každodenný kolobeh.Určite by mi pomohlo rozprávať sa o Lukáškovi s rodinou,ale oni nechcú,tak ten svoj žial dusím v sebe.Pekný večer Tebe Zuzka aj Tvojemu manželovi.Iveta

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: