Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   08:44:16 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   16.09.2010   20:12:30 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   16.09.2010   23:22:47 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   11:58:29 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   17.09.2010   19:40:24 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   17.09.2010   21:54:06 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   19.09.2010   22:44:32 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 zuzana   20.09.2010   08:40:41 

  Titel : RE: Anjelik LUKÁŠKO
Autor: zuzana  ()     Datum:  17.09.2010 11:58:29

Dakujem Ivetka za krasne slova obdivu, ktore mi vyhnali slzy z oci. Ale aj ja prepadam zialu.Niekedy je lepsie, niekedy je horsie. Mne strasne pomohlo ze som stale o tom rozpravala s manzelom, s rodinou.Stale dokola to iste sme s manzelom prebarali, kazdy den sme sa o tom istom rozpravali x x krat.A citim, ze Sofinka mi je napomocna, ze drzi ochrannu ruku nado mnou resp. nad nami.Ja citim , ze je so mnou, s nami.Aj ked ju nemam telom, tak citim, ze aspon duchom.Aj mna chyti amok a vyrevem sa do nepricetnosti.Ale robim to, ked som sama.Na mna zaberaju druhi ludia pred nimi sa dokazem ovladnut. Pretoze tych ran v zivote uz bolo vela a akosi som sa naucila nedavat najavo pred druhymi svoju slabost.Kolko krat vecer o pol desiatej, ked to na mna pride sa vychytim a idem na cintorin sama, po tme, nikomu nic nepoviem, proste to nemozem vydrzat a vyberiem sa tam.Ale uz to nerobim. Cintorin je v meste na odlahlom mieste a stretavaju sa tam pochybni ludia. Nevidela som ich tam raz ani dva krat. Tak som si uvedomila, ze tym si len mozem uskodit a nielen sebe, ale hlavne manzelovi a rodine. Jedna tragedia nam zatial stacila.Zo zaciatku som sedavala na cintorine pri malej a plakala som. Bolo mi vsetko jedno. Raz prisla za mnou jedna starsia pani a vyhresila ma. Ze to proste takto nemozem. Nachladnem a budem mat problemy, ked budem chciet mat dalsie dietatko.Ved Sofinka tam nie je sama. Je tam dalsich sedem anjelikov, ze ma spolocnost a ze uvidim, ze raz mi ona bude napomocna a bude nado mnou drazat ochrannu ruku.A aj jej sestre zomreli tri babatka, tak ma chape co prezivam. Ale takto to riesit nemozem, jej uz tym nepomozem.Odvedy tam uz nesedavam. Chodim na cintorin dva krat za den. Ale sa pomodlim, poplacem si, zapalim sviecku, vymenim kvietkam vodu a idem prec. Jednoducho nemozem rozvijat myslienky. Ked zacnem mysliet na to, co by bolo, keby tu bola hotovo.....Neubranim sa tomu. Jednoducho tie myslienky zahanam prec.Samozrejme ze na malicku myslim ked vstavam aj ked zaspavam a sto krat za den jej poviem , ze ju lubim a ze je moje najvacsie zlatko na svete.Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: