Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   02.11.2010   15:00:54 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   11:04:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   03.11.2010   15:02:30 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   18:19:21 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   07.11.2010   13:22:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   08.11.2010   21:04:08 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   09.11.2010   19:52:44 

  Titel : spomienka na Alex a Sarah
Autor: Lenka a Janko  ()     Datum:  02.11.2010 15:00:54

anjeličkovia moji dnes som zapálila sviečočku do okna za Vás.Veľmi mi chýbate padaju mi kropance sĺz vždy keď si na Vás spomeniem.Veľmi ma to bolí,že ste ma opustili.Ja viem,že sa máte v nebíčku dobre a že keď ste dvaja tak sa môžete spolu hrajkať....ale ja by som Vám dala toľko lásky keby ste boli pri mne.Teraz Vám ju len posielam do nebíčka.Je mi ťúto že som nemohla Vás pohladiť,pobozkať a privinúť si k sebe verím že Ježiško Vám to vynahradí a dá Vám toľko lásky koľko by som ja Vám dala s ockom.Milujem Vás anjeličkovia moji a nikdy v živote nezabudnem na tie krásne chvíle,keď ste boli v mojom brušku.Bolo to len krátko ale dali ste mi do života toľko radosti ako nikto iný pred tým.....aj keď tá radosť netrvala dlho vždy budem na Vás spomínať......anjeličkovia moji prosím Vás poproste Ježiška nech nám zošle na zem Vášho súrodenca s ktorým by som sa mohla modlikať za Vás a rozprávať mu že ma dvoch súrodencov v podobe anjelikov ktorí nás strážia....milujem Vás s celého srdiečka a nikdy na Vás nezabudnem drobčekovia moji ste moje všetko...posielam Vám obrovskú pusinku do nebíčka......majkajte sa mi tam krásne anjelikovia moji.....s pozdravom maminka a ocinko

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: