Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   02.11.2010   15:00:54 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   11:04:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   03.11.2010   15:02:30 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   18:19:21 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   07.11.2010   13:22:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   08.11.2010   21:04:08 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   09.11.2010   19:52:44 

  Titel : RE: spomienka na Alex a Sarah
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  03.11.2010 18:19:21

Leni, dakujem. Ja mam tiez strach otehotniet, tiez si neviem predstavit, ze by som prisla treti krat o babatko. Este keby to bolo v prvych tyzdnoch, tak to by som pretrpela. To je normalne, dneska pomaly kazda druha zena potrati v rannom stadiu tehotenstva. Viem, ze aj to je strasne. Prezila som si to prvykrat , ked som prisla o babatko v 9 tt. Vtedy som si myslela, ze je to najhorsia vec , ktora ma postihla, ale potom prisla druha tazsia rana. Pomaly cele tehotenstvo som prezila bez problemov, nic nenasvadcovalo tomu, ze by sa malo nieco zle stat... A predsa stalo sa. Malinka sa narodila v 35 tt tehotenstva a zila len tri hodinky. Tak toto si neviem predstavit zazit druhy krat. To je hrozna strata a bolest prist o dietatko pomaly na konci tehotenstva a este k tomu, ked je prve a vytuzene a vsetci sa nan tesia.
Ja sa tiez bojim tomu verit, keby dojde k dalsiemu tehotenstvu, tak bez strachu to urcite nepojde.Ale stale mam v sebe nadej. Ved sme zdravi a vsetko su to mozno len blbe zhody nahod. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: