Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   02.11.2010   15:00:54 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   11:04:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   03.11.2010   15:02:30 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   18:19:21 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   07.11.2010   13:22:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   08.11.2010   21:04:08 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   09.11.2010   19:52:44 

  Titel : RE: spomienka na Alex a Sarah
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  08.11.2010 21:04:08

Dakujem Lenka, mala by si myslienky upriet na nieco ine, aby prestali tie hrozostrasne sny. Ja som sa tiez po tom prvom tehotenstve strhavala zo sna. Normalne so mnou chvelo v celom vnutri, ked som sa prebudila. Bolo to asi tym, ze som na to babatko stale myslela, aj ked neviem, co to bolo a strasne rychlo som chcela otehotniet. Ked mala zomrela, tak o nej sa mi snivalo len jeden krat. Vtedy som sa tiez v noci strhla, videla som pred sebou dietatko ako keby lezalo na oblaciku, za nim bola modra obloha a ako by mi nejaky hlas povedal, ze sa ma dobre. Odvtedy sa mi nic nesnivalo, to bolo prvy aj posledny krat. Moje vnutro je momentalne akoby bez citu, odkedy som zacala pracovat. Necitim nic.
Fakt nas asi len Pan Boh skusa kolko toho unesieme, nalozi ako na kona. A s malou mi to pripada ako zly sen. Na to pekne, co som s nou zazila nemozem ani mysliet, lebo by som asi zblaznila. Strasne ju lubim a nemala zomriet. Nikdy tomu nepochopim preco? Maj sa pekne Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: