Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   02.11.2010   15:00:54 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   11:04:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   03.11.2010   15:02:30 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   03.11.2010   18:19:21 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   07.11.2010   13:22:07 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 zuzana+peto   08.11.2010   21:04:08 
 RE: spomienka na Alex a Sarah
 Lenka a Janko   09.11.2010   19:52:44 

  Titel : RE: spomienka na Alex a Sarah
Autor: Lenka a Janko  ()     Datum:  07.11.2010 13:22:07

Zuzi ostáva nám len veriť,že budeme aj my šťastné mamičky,že budeme sa môcť starať o našich drobcov a byť na ne hrdé.Viem mala si to ťažké keď si v 35tt prišla o bábetko a je mi to naozaj veľmi ľúto neviem ako by som to ja zvládla,veď pre mňa bolo ťažké keď som prišla o bábetká v 8tt a 3 mesiaci a stále sa neviem zmieriť s tým.Stále každučký deň myslím na.Stále počítam že prvé bábo by malo už roček v októbri a druhé by sa narodilo v 26 januára.Mám niekedy pocit,že my z toho dakedy šibe keď na ne tak myslím.Vieš v poslednom čase sa mi snívajú sny ako to malé bábo držím v dlani celé je od krvi a ja mám v tom sne veľkú bolesť alebo veľa krát počujem aj plač a začnem hľadať keď nakoniec nájdem to bábo už nežije...neviem čo to znamená ale sú to naozaj hrozné sny ktoré ma mučia.Zuzi tak ti prajem aby si sa čo najskôr stala mamičkou zdravého bábetka a aby si bola šťasná.Možno nás len Boh skúša koľko vydržíme inak si to neviem vysvetliť,keď všety výsledky boli v poriadku a nevedia prečo sa nám to stalo.Možno je to pravda ako si písala aj ty a ako mi aj doktor vravel,že to možno bola len blbá náhoda.vieš mrzí ma to,že neviem čo bolo to prvé bábo či dievčatko alebo chlapček a tak som dala mu meno Alex.O druhom viem že to bolo dievčatko a mala Dawnov syndrom mozaikovej formy čiže najľahší stupeň a jej meno je Sarah.Všetci mi vravia,že je to tak lepšie že Srah odomňa odyšla tak skoro ako by sa mala trápiť.Ale podľa mňa tieto detičky s Daw.syndrómom vedia dať viacej lásky ako ako detičky bez tochto syndrómu.Dawnov syndróm není choroba tak neviem prečo odyšla Sarah do nebíčka......ostáva mi už len modliť sa za ne a spmínať na to aká som bola šťastná,keď boli v mojom brušku.....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: