Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   28.01.2016   18:01:21 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Mirka   03.02.2016   13:06:47 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   31.01.2016   13:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   01.02.2016   19:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   01.02.2016   21:34:40 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   02.02.2016   11:00:20 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   02.02.2016   22:04:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   11:21:05 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   03.02.2016   16:20:18 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   18:46:24 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Anita   13.03.2016   09:58:39 

  Titel : RE: Nas anjelik sladko spinka
Autor: Michaela  ()     Datum:  02.02.2016 11:00:20

je nam to strasne luto to sme nevedeli ze take nestastie ste zazili a presli je to este bolestivejsie ked ste ho drzali v naruci prezivali kazdu sekundu snim ked plackal smial sa rozpoznaval svet ruckami ockami :'( robil vam tie najkrajsie chvile vazho zivota.boze je to strasne to sa neda ani napisat nie este nato pomysliet a zazit naozaj je nam to s manzelom velmi luto sucitime s vami.Verim ze je im velky bracek a zaroven velky anjelik a ochranca v nebicku. Naozaj nevieme cim ste si museli prejst zazit ale verim ze to musi byt katastrofalne a velmi bolestive ked si to premietnete :'( a verim ze mate milion otazok pretoze mame ich aj mi co sme spravili kde nastala chyba preco prave mi:'( neviem co sa stalo na tej prechadzke a nemusis o tom pisat ale jedno je ze Vasho milovaneho synceka Simoenka si zavolal nas najvyssi pretoze sa narodil ako anjelik pre teba,polovicku a tvojich dalsich krasnych deticiek :-* moja svokruska mi vzdy vravi ze vzdy sa nieco musi stat bud aby nas to pusunolo a posilnilo dalej alebo preto pretoze to tak malo byt nikdy sa nestava nieco len tak.
Nas Lukasko bol vytuzeny syncek po 3.5roku a nakoniec toto :'( velka rana do srdca mysleli sme si ze to len my a nakoniec su plne stranky co tiez take prezili je to nad vsetkych sil v zivote co nas vsetkych postrehlo.ja si pustam jednu pesnicku trosku ma zohreje pri srdiecku https://youtu.be/alj9dtllmme

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: