Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   28.01.2016   18:01:21 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Mirka   03.02.2016   13:06:47 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   31.01.2016   13:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   01.02.2016   19:17:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   01.02.2016   21:34:40 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   02.02.2016   11:00:20 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   02.02.2016   22:04:07 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   11:21:05 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 lenka a mato   03.02.2016   16:20:18 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Michaela   03.02.2016   18:46:24 
 RE: Nas anjelik sladko spinka
 Anita   13.03.2016   09:58:39 

  Titel : RE: Nas anjelik sladko spinka
Autor: lenka a mato  ()     Datum:  02.02.2016 22:04:07

Ano je to neskutočná bolesť, mne tiež pomohla táto stránka,vtom čase sem pribudlo veľa anjelikov a tak sme sa tu držali jedná druhu.neskôr sme viaceré otehotneli a už sme len čakali na dobré správy na tejto stránke.
mna malý prišiel pozrieť do sna a volal ma mami pod so mnou, ja som mu povedala miláčik ja nemôžem mám v brušku tvoju sestričku a on na to, musel som odísť,lebo vy ste ma tu naučili všetko čo sa dalo ale ja sa musím učiť dalej a tak som musel ísť.bol to neskutočne krásny sen.
potom sa nám narodila Eliška,tešili sme sa len pár dní,prišla správa že má pozit test na cystickú fibrózu,vyplakali sme všetky slzy,skončili v blave na vyšetreniach kde sa to našťastie nepotvrdilo.potom tom otehotnela s malým,bolo to od začiatku celé divné a stále som krvácala, dokola soná, odbery, plod nerastie to je potrat,3 krát ma poslali na čistenie ja som to odmietla, našťastie,a tak máme Oliverka ktorého nám chceli...
tak sme sa tešili ako nám deturence rastú, ale nerozprávali ani jeden, tak kolotoč vyšetrení až genetika a výsledok podozrenie na MPS III.to bola strašna rana.museli sme ísť na kramáre na hospitalizáciu, to som myslela že už neprežijem ked som mala znovu vstúpit do budovy kde nám na OAIM odpojili Simeonka z prístrojov po 36hodinách pretože tak je postavený zákon,po resuscitácii mal mozgovú smrť.prežila som tam horor,Eliška kopec vyšetrení, testy dopadli ok teda aspoň krvne v moči má látky ktoré tam nemajú byť.ale už nám rozpráva tak sme ani nešli na kontrolne vyš.nevládzem to absolvovať.
ja som malému spievala uspávanku hajaj búvaj tíško sni sen o ružičke len....pustili mu to aj ked ho odpájal a ked sme sa s ním lúčili naposledy.
dakujem všetkým čo nám vždy držali palce a modlili sa za nás.
láska lubkame ťa.cmuk



  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: